ציפי לבני תוקפת את הציבור החרדי ש'רק הוא נהנה ממשרד השיכון' בינתיים, הציבור מחוסר הדיור הגדול הוא דווקא הציבור החרדי • JDN יצא לבדוק בשטח: מה קורה עם הפרוייקטים המדוברים כל כך עבור הציבור החרדי? שום כלום • השוו בעצמכם בין התמונות ותשפטו

לפני שעה קלה המשיכה יו"ר האופוזיציה ציפי לבני כהרגלה את מסע ההסתה נגד הציבור החרדי. העילה הפעם: "השתלטו על משרד השיכון והם היחידים שנהנים מפעילותו.

בעקבות כך, יצא כתבנו לשטח לבדוק את אמיתות הדברים וחזר עם המסקנות: יותר מדי הרבה דברת, פחות מדי מעשים. בפועל: החרדים נותרו ללא דירות יותר מכל שאר המגזרים במדינה.

קרא עוד:

[postim]

נתחיל באחיסמך

יותר משנתיים ימים עברו מאז הוכרז בקולות תרועה רמה על הקצאת פרוייקט 'אחיסמך' ליד לוד. הציבור החילוני כבר געש ורעש: "החרדים כובשים את רמלה לוד", בפועל: לא קורה דבר, החילונים יכולים לישון בשקט, כיוון שאפילו רעש טרקטורים לא נשמע ממרחק.

השוואת תמונות בין תמוז תשע"א לבין היום, שבט תשע"ב מעלה את המסקנה הכואבת: בשטח לא התקדם דבר.  מלבד העובדה שכעת ישנם מים בנחל ובתמוז לא היו היא השינוי היחיד. בשטח עומדים שני כלים צהובים מבויישים שעדיין לא קבלו את ההוראה לעלות על השטח בפעילות אמיתית. התמונות בהמשך.

נמשיך לחריש

עתירות, צווי משפט, מאבקים וחיכוכים כבר עלו נגד הפרוייקט. החילונים פחדו ביותר משכונה שחורה במקום, והנה זה פלא: משום מה, בכל פעם שנראה שבעיה אחת נפתרת, צץ ועולה עניין ביורקרטי אחר שדורש טיפול ארוך ומייגע.

נסיים במסקנה

באופן אבסורדי ובלתי מתקבל על הדעת הפרוייקט הנחוץ עדיין תקוע, ובפועל? החרדים ממשיכים לגור במחסנים.

אז, במטותא, פעם הבאה,לבני, תבדקי קצת לפני שאת אומרת משהו. לפעמים עלול להיות מישהו שיבדוק את הדברים ויוכיח לך עד כמה הם לא נכונים.

והנה תמונות השטח של אחיסמך. נראה לכם שמישהו יכול לגור כאן?

ÇçëæÄè Öüê ÜÖÆ'ü (1) ÇçëæÄè Öüê ÜÖÆ'ü (2) ÇçëæÄè Öüê ÜÖÆ'ü (3) ÇçëæÄè Öüê ÜÖÆ'ü ÇçëæÄè ÜÄàå ÜÖÆ'Ç (1) ÇçëæÄè ÜÄàå ÜÖÆ'Ç (2) ÇçëæÄè ÜÄàå ÜÖÆ'Ç (3) ÇçëæÄè ÜÄàå ÜÖÆ'Ç (4) ÇçëæÄè ÜÄàå ÜÖÆ'Ç