ממשלת ישראל הודיעה: אבו-מאזן עשה "וידוא-הריגה" לתהליך השלום

ממשלת ישראל האשימה הערב את יושב ראש הרשות הפלסטינית אבו-מאזן בעשיית וידוא הריגה כהגדרתה לתהליך השלום, והבהירה בהודעה רשמית את המשך מאמציה הכנים לקידום המשא ומתן עם הפלסטינים. ההודעה פורסמה בתגובה על נאום שנשא היום יושב ראש הרשות אבו-מאזן בפני חברי המועצה המרכזית של אש"ף בו הבהיר כי מטרת הרשות היא הקמת מדינה פלסטינית בקווי […]

ממשלת ישראל האשימה הערב את יושב ראש הרשות הפלסטינית אבו-מאזן בעשיית וידוא הריגה כהגדרתה לתהליך השלום, והבהירה בהודעה רשמית את המשך מאמציה הכנים לקידום המשא ומתן עם הפלסטינים.

ההודעה פורסמה בתגובה על נאום שנשא היום יושב ראש הרשות אבו-מאזן בפני חברי המועצה המרכזית של אש"ף בו הבהיר כי מטרת הרשות היא הקמת מדינה פלסטינית בקווי 67 שבירתה מזרח ירושלים שתושג במשא ומתן, והטיל את האשמה בכישלון סבב השיחות הנוכחי על ישראל.

קרא עוד:

[postim]

עם זאת הבהיר יושב ראש הרשות כי ממשלת האחדות הפלסטינית תכיר בישראל ותהיה מוכנה לנהל עמה משא-ומתן עם תנאים מוקדמים.

תנועת חמאס ברכה על נאום אבו-מאזן ובהודעה מטעמה נאמר בין היתר כי עמדותיו ביחס למשא ומתן עם ישראל מקובלות על הארגון ובראשן הסירוב הנצחי לדבריו להכיר בישראל כמדינה יהודית, שחרור אסירי הפעימה הרביעית בלי לגרשם לרצועת -עזה והקפאת הבנייה ביהודה ושומרון ובירושלים לשלושה חודשים לכל הפחות כדי לדון במהלכם בסוגית הגבולות.

צילום: AFP
PALESTINIAN-ISRAEL-PEACE-US-ABBAS

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *