העיתונאי ישעיהו רוטר חושף ההדרדרות האנרכיסטית של מתנגדי השלטון, אינה יודעת גבולות, אחרי הרגישות הרבה שמשתוללת בארץ אחרי רצח ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ההסתה שוב מרימה ראש, בבלוג שהעלו "העוצר האזרחי" "הולבש" ראש הממשלה במדי SS ותואר כהיטלר בהצבעה במועל יד. וזה מה שהם כותבים בבלוג מלא שיטנה: "אנו אזרחי מדינת ישראל, המאמינים כי הדיבורים בדבר הגשת "מסמך דרישות" בנושא הפגנות הענק אשר פקדו את ישראל בתקופה האחרונה – הינם ביזיון ממדרגה ראשונה. קראתם נכון. אנו המייצגים את לב המחאה הישראלית נגד מדיניות ממשלת נתניהו הקפיטליסטית החזירית, מאמינים כי כל ניסיון מצד גורם כזה או אחר, המבקש לבוא שיג ושיח עם ממשלת ישראל הנוכחית, אינו אלא אבסורד לאור היום. נסו לדמיין, מה הייתם מרגישים, אילו שיכור היה רוצח את יקירכם. ונניח והיה עושה זאת בדרך שפלה, נצלנית, עושקת. כן, מוות בייסורים. והרוצח עשה זאת במשך חודשים, ואף שנים, עשרות שנים! האם הייתם מנסים ליצור "פתרון" או חושבים להמשיך לחיות עם אותו רוצח נקלה? ממשלות ישראל לדורותיהן, והחשוד העיקרי בפרט, קיימו מדיניות של עושק ניצול ורמיסה יום-יומית נגד אזרחי ישראל. והכל התבצע תוך התעלמות בוטה מהתנגדות ההמון הישראלי. אנו, לב ליבה של העוצר האזרחי העצום ההולך ומתפשט במדינת ישראל דורשים את הבאתו לדין של מר בנימין נתניהו, כולל חברי הממשלה הנוכחית, וכן אלו קודמיהם מהממשלות הקודמות. אנו דורשים את הבאתם לדין במסגרת משפט שדה, ולקיים בעניינם דיון הוגן בידי חבר מושבעים אשר ייוצג ע"י אזרחי מדיניות העושק הניצול והרמיסה המתמשכת. אתר זה שם לעצמו למטרה עילאית להתאגד ציבורית, וכן גיוס הכוחות המשפטיים הראויים והמתאימים ביותר מתוך הציבור הישראלי. כולנו תקווה כי הציבור הזועם ישתף פעולה עם מטרתנו החשובה, ויפעל למען הגשמת הרעיון במהרה". הנה צילום הבלוג המזעזע! ...

העיתונאי ישעיהו רוטר חושף ההדרדרות האנרכיסטית של מתנגדי השלטון, אינה יודעת גבולות, אחרי הרגישות הרבה שמשתוללת בארץ אחרי רצח ראש הממשלה המנוח יצחק רבין ההסתה שוב מרימה ראש, בבלוג שהעלו "העוצר האזרחי" "הולבש" ראש הממשלה במדי SS ותואר כהיטלר בהצבעה במועל יד.

וזה מה שהם כותבים בבלוג מלא שיטנה: "אנו אזרחי מדינת ישראל, המאמינים כי הדיבורים בדבר הגשת "מסמך דרישות" בנושא הפגנות הענק אשר פקדו את ישראל בתקופה האחרונה – הינם ביזיון ממדרגה ראשונה. קראתם נכון. אנו המייצגים את לב המחאה הישראלית נגד מדיניות ממשלת נתניהו הקפיטליסטית החזירית, מאמינים כי כל ניסיון מצד גורם כזה או אחר, המבקש לבוא שיג ושיח עם ממשלת ישראל הנוכחית, אינו אלא אבסורד לאור היום. נסו לדמיין, מה הייתם מרגישים, אילו שיכור היה רוצח את יקירכם. ונניח והיה עושה זאת בדרך שפלה, נצלנית, עושקת. כן, מוות בייסורים. והרוצח עשה זאת במשך חודשים, ואף שנים, עשרות שנים! האם הייתם מנסים ליצור "פתרון" או חושבים להמשיך לחיות עם אותו רוצח נקלה? ממשלות ישראל לדורותיהן, והחשוד העיקרי בפרט, קיימו מדיניות של עושק ניצול ורמיסה יום-יומית נגד אזרחי ישראל. והכל התבצע תוך התעלמות בוטה מהתנגדות ההמון הישראלי. אנו, לב ליבה של העוצר האזרחי העצום ההולך ומתפשט במדינת ישראל דורשים את הבאתו לדין של מר בנימין נתניהו, כולל חברי הממשלה הנוכחית, וכן אלו קודמיהם מהממשלות הקודמות. אנו דורשים את הבאתם לדין במסגרת משפט שדה, ולקיים בעניינם דיון הוגן בידי חבר מושבעים אשר ייוצג ע"י אזרחי מדיניות העושק הניצול והרמיסה המתמשכת. אתר זה שם לעצמו למטרה עילאית להתאגד ציבורית, וכן גיוס הכוחות המשפטיים הראויים והמתאימים ביותר מתוך הציבור הישראלי. כולנו תקווה כי הציבור הזועם ישתף פעולה עם מטרתנו החשובה, ויפעל למען הגשמת הרעיון במהרה".

הנה צילום הבלוג המזעזע!