ממשיכים המאמצים לאיתור הנעדרים • צה"ל תקף יעדים בעזה

הרמטכ"ל בהתייחסות לפעילות המבצעית והמודיעינית האינטנסיבית לאיתור בני הישיבה הנעדרים - אייל יפרח, נפתלי פרנקל וגיל-עד שאער אמר כי "זהו אירוע חמור ביותר, שמצטרף לאירועים נוספים" •

נמשכים מאמצי האיתור אחר שלושת הנערים עמם אבד הקשר בגוש עציון במהלך ליל חמישי. הערב הותר לפרסום כי שמות הנעדרים הם אייל יפרח, נפתלי פרנקל וגיל-עד שאער. כוחות הביטחון פועלים על-מנת לאתר את הנעדרים ועורכים כעת סריקות נרחבות באזור. הבוקר הגיע הרמטכ"ל לחטיבה המרחבית יהודה, החולשת על העיר חברון, וקיים בה הערכת מצב מיוחדת.

"מדובר באירוע מאוד מאוד חמור, שמצטרף לאירועים אחרים. צה"ל בשיתוף פעולה הדוק מאוד עם כלל ארגוני הביטחון, ופועל על פי הנחיית הדרג המדיני מזה יומיים – בכל מקום שבו נדרשת פעולה, בהיקפים הולכים ומתרחבים", אמר הערב הרמטכ"ל, רא"ל בנימין (בני) גנץ.

"אנחנו נמשיך את הפעולה הזאת, ונעשה כל שנדרש על מנת להביא את הפרשה לסיומה מהר ככל שניתן. נפקח עין על מה שקורה בזירות האחרות, בין מול עזה ובין מול הזירה הצפונית, תוך כדי ההתרחשויות. כפי שהיינו נחושים עד עתה לפעול כדי להשיג את ההישגים המבצעיים, כך נעשה גם עכשיו – באחריות, ברוגע, בנחישות מבצעית וככל שרק יידרש".

"אנו מרכזים מאמץ מודיעיני גדול מאוד ומנסים להתחקות אחר הנעדרים", אמר דובר צה"ל, תא"ל מוטי אלמוז, בתדרוך לכתבים. "הרמטכ"ל הנחה על כיווני פעולה להמשך. האירוע בעיצומו. מבטיחים שצה"ל כולו וכל מערכת הביטחון ויחידות המודיעין עושים הכל כדי להגיע לנערים. ישנה הרבה מאוד פעילות מבצעית נחושה, בגזרה מורכבת, כדי לסיים את האירוע, מהר ככל שניתן".

בתוך כך הודיע דובר צה"ל כי כלי טיס של חיל-האוויר תקף לפני זמן קצר שלושה מוקדי פעילות טרור ושני אתרי ייצור ואחסון אמצעי לחימה בדרום רצועת עזה, כמו גם מוקד פעילות טרור במרכזה.

התקיפות של צה"ל באות לאור ירי הרקטות שבוצע לעבר שטח מדינת ישראל. זוהו פגיעות מדויקות במטרות. זאת לאחר שאמש, מוקד פעילות טרור ואתר לאחסון אמל"ח בדרום רצועת עזה נתקפו גם כן בעקבות ירי על ישראל.

דובר צה"ל מסר כי "צה"ל לא יסבול ניסיונות פגיעה באזרחי מדינת ישראל ובחיילי צה"ל ויפעל כנגד כל גורם אשר מפעיל טרור נגד מדינת ישראל".

4 תגובות

רוגע זאגטער

אם השם לא ישמור עיר, שווא שקד שומר

לא צריכים צה"ל – רק הקב"ה יעזור לנו. תמשיכו להתפלל!!! קריאת תהילים משותפת, כל אחד קורא פרק אחד, ביחד משלימים את ספר תהילים. http://tehilimyahad.com/mr.jsp?r=oOG2UOUY3c

יעקב נפתלי בן רחל דבורה,
גלעד מיכאל בן בת-גלים,
אייל בן איריס תשורה,

אבל אנחנו אשמים… לצערינו הכל מגיע מן השמים, משום שהחרדים שותקים על ביזוי חפירת קברי יהודים בב"ש, ושם חופרים רק בהתר "רב אחד המתיר" וכו' וגם משום אישור חוק הגיוס של בני הישיבות, הכל בשביל קצת כסף.

תפסיק לפרסם את התגובה הטיפשית שלך בכל אתר שמוזכר הנושא של החטיפה,

אם כבר החטיפה קשורה לקברים אז זה רק בגלל שסיקריקים מושחתים לוחמים בכל כוחם להפסיק את הבניה למשפחות של תלמידי חכמים עניים שבונים על דעת כמה גאוני עולם, העיקר כדי לשמור על מתחם שהיה פעם בית קברות של פלישיתים שבהרי בית שמש, כל זה ע"י הטלת חומרא דספק ספיקא עם ריעותא של קברי יהודים על אותם משפחות.
ואחד מהכסילים עוד מעז לכתוב את השטויות שלו בכל אתר שקשור לחטיפה על חשבון הבחורים החטופים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן