משפחות שאער ויפרח הגיעו לבית משפחת פרנקל

מנסים לחזק אלה את אלה: בני משפחותיהם של שלושת הנערים החטופים נפגשו הבוקר (שלישי) בבית משפחתו של אחד מהם, נפתלי פרנקל, ביישוב נוף איילון. משפחתו של גיל-עד שער יצאה למפגש מביתה בטלמון, ואילו משפחתו של איל יפרח באה למקום מביתה שבעיר אלעד. מדובר בפגישה הראשונה בין בני המשפחות, והיא נערכת ביוזמתה של משפחת שער. בני המשפחות הדגישו כי אין מדובר בהתייעצות, אלא מטרתה "לחזק ולהתחזק".

אלי ימיני, נציג משפחת שער, אמר הבוקר: "המשפחה ראתה שחיבוק משותף בין המשפחות יחזק את כולם ולכן פנתה אל המשפחות האחרות בבקשה לקיים מפגש על מנת לחזק ולהתחזק. הם מצאו את המשפחות האחרות עומדות בפני אותו צורך, וכל שנותר הוא לתאם את המועד"

עזרא שאער סבו של הנער גיל עד שאער שנחטף קרא הבוקר ברדיו קול חי למאזינים להתפלל לשלום נכדו ולשלומם של הנערים שנחטפו בתוך כך הגיעו משפחות שאער ויפרח לבית משפחת פרנקל ביישוב נוף איילון לפגישה ראשונה מאז חטיפת ילדיהם.

אופיר שאער, אביו של הנער החטוף גיל-עד, יצא אתמול לראשונה לכלי התקשורת ואמר כשדמעות כעיניו: "אומרים לנו שאנחנו משדרים עוצמה, אבל אני חייב להגיד לכם שהעוצמה הזו באה מכם" אמר האב, "תמשיכו להתפלל, לחזק אחד את השני ולחזק את כוחות הביטחון וממשלת ישראל שעושים ימים כלילות למען ילדינו".

"אנו מרגישים את החיבור של כל הקהלים והציבור. היו אצלנו נציגים של כל הקשת הפוליטית וכולנו מאוחדים סביב העניין. אנחנו מקבלים טלפונים של אנשים מכל עם ישראל ומקבלים חיזוק מכל העולם שמתפללים עבור ילדינו. "ממשלת ישראל, ראש הממשלה, צה"ל וכוחות הביטחון עושים את המירב ואנו מבקשים לחזק את ידיהם".

תוך כדי הפגישה המשותפת, התקשר נתניהו לשוחח עם משפחות החטופים ולעודדם.ואמר להם :"אנחנו עושים הכול כדי למצוא את אייל, גיל-עד ונפתלי. אנחנו מפעילים בשטח מאמץ מבצעי ומודיעיני עצום למטרה זו"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *