נציגי "שלומי אמונים – הכלל חסידי" יקיימו ביום ראשון כינוס לקראת הבחירות

בכינוס שייערך באולמי "קונטיננטל" בבני ברק ישתתפו מאות נציגים המכהנים במוסדות אגו"י, ברשויות המקומיות ונציגי הקהילות ברחבי הארץ • בסדר היום יובא בפני הנציגים תקנון לבחירה מחודשת של מועמד סיעת "שלומי אמונים" לכנסת

נציגי וחברי "שלומי אמונים – הכלל חסידי, וקהילות ירושלים",יקיימו כינוס היערכות לקראת הבחירות, ביום ראשון הקרוב ו' טבת, באולמי "קונטיננטל", בבני ברק.

בכינוס המיוחד, שנקרא על ידי יו"ר תנועת "שלומי אמונים" הרב מאיר פרוש, ישתתפו מאות נציגים המכהנים במוסדות אגו"י, ברשויות המקומיות ונציגי הקהילות ברחבי הארץ.

במכתב ההזמנה שנשלח לנציגים, מעורר הרב פרוש על החשיבות הרבה שיש בעת הזאת בהתגייסות להצלחת מערכת הבחירות, בכדי שיהיה בכוח הנציגות החרדית בכנסת לחולל שינויים, ולתקן את המעוות שנעשה כלפי היהדות החרדית בשנתיים האחרונות.

במכתב נאמר, "אין זה סוד, שהממשלה היוצאת היתה ממשלה רעה לכל אשר קשור לנושאי הדת, והקואליציה שהופעלה בכנסת המתפזרת, חוקקה חדשות לבקרים, בצורה מופגנת ופוגעת, בציבור החרדי. ת"ל, ניתן לומר ברוך שפטרנו…"

"כעת הזדמנה לידינו האפשרות", מוסיף הרב פרוש "לתקן את המעוות, שנעשה כלפי היהדות החרדית בשנתיים האחרונות. אין ספק שבהיערכות מתאימה ונכונה, בידינו לחולל שינוים רבים לטובה, וככל שנתאחד למטרה חשובה זו, יגברו הסיכויים לשינוי המיוחל. על כן, יש חשיבות רבה להשתתפות במפגש החשוב".

קרא עוד:

[postim]

זאת ועוד, בסדר היום יובא בפני הנציגים תקנון לבחירה מחודשת של מועמד סיעת "שלומי אמונים" לכנסת. את התקנון גיבשו ועדה מיוחדת של ראשי ערים וסגנים מכהנים של שלומי אמונים – הכלל חסידי, קהילות ירושלים, ויועצים משפטיים הבקיאים בנושא, ושבו הם הגדירו את הכללים וסדרי ההתמודדות.

הבחירות המחודשות, באות בעקבות הודעתו והתחייבותו של יו"ר מרכז אגו"י בירושלים, ח"כ הרב מאיר פרוש, לפני כשנתיים, בבחירות לכנסת ה – 19, ולאחר הליך דומה של בחירות פנימיות שהתקיימו בבחירות המקומיות לפני כשנה, במסגרת הבחירות לרשויות המקומיות בירושלים, בית שמש, ביתר ואשדוד. כאשר בהן,חזר הרב פרוש שוב על עמדתו בדבר החשיבות והצורך, לחבר ככל שאפשר את הציבור עם נציגיו, ובין השאר, גם באמצעות בחירת נציגיו, דבר שיוביל להידוק הקשר, ותחושת השייכות, בין המצביע לרשימה, ואף יהיה לו דרבון לפעול ולהצביע.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן