מה קורה כשהשוטרים נתקעים בדירה יחד עם הגנב?

מה קורה כשהשוטרים נתקעים באותו בית יחד עם הגנב? • שוטרי תחנת אשדוד נאלצו להתמודד עם המצב המוזר

 • הדרך שלך לפרנסה ברווח - בהתחייבות

  תוכן מקודם

 • "איבדתי את הכל, תעזרו לי לבנות מחדש" נערה צעירה מבקשת עזרה.

  תוכן מקודם

 • פגישה שבוטלה פעמיים והצילה חיים

  תוכן מקודם

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

שוטרי משטרת תחנת אשדוד הוזעקו אמש (ד') לדירה בעיר, לאחר ששכנים דיווחו על גנב שנראה פורץ לדירה דרך המרפסת. השוטרים שמיהרו אחריו השתלשלו דרך חבלי הכביסה מהקומה החמישית – אליה פרץ, לרביעית – אליה ברח, וחדרו לדירה, שם תקף אותם החשוד בגז מדמיע. הבלשים עצרו את החשוד, אך מכיוון שהעדיפו שלא לפרוץ את הדלת, נתקעו עם השודד בדירה.

קרא עוד:

[postim]

בהתערבות צוות מכבי אש שהגיע עם מנוף לבניין, חולצו השוטרים ויחד עימם – גם הפורץ, שנלקח אחר כבוד למעצר.

האירוע החל בשעות הצהריים, לאחר שבמשטרת אשדוד התקבל דיווח מעדי ראייה שהבחינו באדם מטפס לבניין מגורים דרך המרפסת. בלשי המשטרה מיהרו להגיע למקום, וניסו להיכנס לדירה בעקבותיו של הגנב – אלא שהדלת הייתה נעולה. השוטרים נאלצו להשתלשל בעקבות הגנב דרך חבלי הכביסה מהקומה החמישית אל הקומה הרביעית, לשם ברח.

לאחר שנכנסו השוטרים לדירה, החשוד תקף אותם בגז מדמיע. קודם לכן אף תקף הפורץ גם את בעל הבית שהפתיע אותו בעודו בדירה, וריסס גם אותו בגז.

השוטרים עצרו את החשוד ואזקו אותו, אבל כשניסו לצאת, גילו כי הדלת נעולה וכי הם אינם יכולים לשוב על עקבותיהם דרך המרפסת. לכן, כוחות כיבוי שהוזעקו למקום מיהרו להזעיק מנוף כדי לחלצם.

קצין בילוש במשטרת אשדוד, מפקח כפיר מכלוף, סיפר: "התקבל אירוע על פורץ שהגיע לזירה. הוא תקף את בעל הבית ותוך כדי כך הוא נחתך ברגל. אני הגעתי למקום עם הבלשים שלי, שני צוותים של בלשים, אחרי שקצין המודיעין נתן לי תיאור של הבחור".

"שלחתי את הבלשים לסריקות ומצאנו במקום שביל דם", הוסיף קצין המשטרה. "שינעתי למקום כוחות נוספים, תוך כדי כך שהגענו למקום הבנו שהוא נמצא בקומה החמישית של הבניין וירד דרך סככת הכביסה לקומה הרביעית והסתתר שם".

"שלושה בלשים ירדו לדירה אחריו אבל הוא התבצר בחדר, כשבמקביל היה חשד שהוא מחזיק סכין ויתקוף את הבלשים. אחרי דין ודברים ארוך איתו הוא הסכים לצאת מהחדר ונאזק, אבל הדלת הייתה נעולה והיינו צריכים לחלץ את הבלשים".

"בשלב הזה הכבאים הגיעו, ועליתי לסל של המנוף ונכנסנו לדירה", לדברי הקצין. "הסברתי לפורץ שלא כדאי לו לעשות משחקים ולא נעים שייפול… כבלתי אותו ליד שלי וישר מהמנוף לניידת המשטרה שחיכתה לו. עבודת השיטור והבילוש של משטרת אשדוד הייתה מעל ומעבר והפגינו מקצועיות גבוהה. עכשיו הוא בחקירה, אבל אנחנו את שלנו עשינו".