צוותי חברת החשמל עמלים על אספקת חשמל באזורי תקלות

חברת החשמל פתחה את חדר המצב הארצי שלה במרכז הארץ • בירושלים נפתחו שלושה מוקדים לוגיסטיים מהם יצאו צוותי חברת החשמל מתוגברים במשאיות, במות הרמה וגנרטורים •

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • "בגיל 8 נתלשתי מהבית" מוישי חוזר ליום הבריחה

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

צוותי חברת החשמל עבדו הלילה בכל המחוזות לתיקון פיגעי מזג אוויר. גם הבוקר פרוסים צוותי חברת החשמל בכל הארץ ומטפלים בכל מפגעי מזג האוויר באספקת החשמל.

נכון לעכשיו קיימות תקלות נקודתיות במספר מקומות ברחבי הארץ, במודיעין והסביבה, שומרון,ועוד כמה לקוחות בפתח תקווה מאירוע נפילת העץ וכמה הפסקות שגרתיות. כן דווח על הפסקת חשמל ללקוחות בודדים בשכונת המושבה הגרמנית בירושלים. צוותי חברת החשמל פרוסים בשטח ופועלים להחזרת החשמל.

צוות אחזקה של מחוז חיפה בניהולו של ירון גנון, שתיקנו תקלת לילה כתוצאה מרוחות עזות שהיו באזור בשכונת בת גלים בחיפה.צוות אחזקה של מחוז חיפה בניהולו של ירון גנון, שתיקנו תקלת לילה 
כתוצאה מרוחות עזות שהיו באזור בשכונת בת גלים בחיפה. 
(צילום: בן משה משאבי)
עצים קרסו על כבלי חשמל בכפר מונאש בעמק חפר 2עצים קרסו על כבלי חשמל בכפר מונאש בעמק חפר. צוותי חברת החשמל 
של מחוז הצפון פעלו במקום לתיקון התקלה
צוות של מחוז חיפה מטפל בתקלה בכרמל הצרפתי תוך טיפוס על עמודי החשמל ללא סיוע בבמות הרמה. - עותקצוות של מחוז חיפה מטפל בתקלה בכרמל הצרפתי תוך טיפוס על עמודי 
החשמל ללא סיוע בבמות הרמה. 

שלושה חדרי מצב יפקדו על העבודות בסופה

אתמול בצהריים, בהוראת מנכ"ל חברת החשמל, אלי גליקמן, נפתח חדר המצב הארצי של החברה במרכז הארץ, בנוסף לחדרי המצב שנפתחו בתחילת השבוע בירושלים ובצפת. מנכ"ל החברה סקר בפני יו"ר דירקטוריון חברת החשמל, אלוף מיל. יפתח רון-טל את היערכות החברה לאירועי מזג האוויר.

בחדר המצב הארצי נמצא מטה החברה ונציגים של משטרת ישראל, פיקוד העורף, כוחות הביטחון וההצלה, משרד התשתיות הלאומיות, השלטון המקומי ועוד. מלבד הניהול השוטף של היערכות החברה והאירועים, מקיים מנכ"ל החברה באופן שוטף שיחות חיתוך מצב, עם מנהלים וגורמים מקצועיים בשטח.

קרא עוד:

[postim]

בישיבת המטה שהתקיימה, בחדר המצב הארצי, אמר יו"ר חברת החשמל יפתח רון-טל: "אני מאוד מתרשם מהיערכותה המקצועית והמשימתית של החברה עם כניסתה לפעולה במתכונת חרום, החל מתגבור גנרטורים ורכבי שטח באזורים המועדים, ניוד עובדים לירושלים ולצפון, איוש מקסימלי של מוקדי השירות 103, וביקש לשים דגש על יצירת קשר אישי עם כלל הרשויות המקומיות ובעיקר עם מוסדות הרווחה .

חדר המצב היערכות לסופה בחברת החשמלפועלים במתכונת חירום. אחד מחדרי המצב

"אני גאה" , הדגיש רון-טל, "בהליך הפקת הלקחים מדצמבר 2013. נקטנו שורת צעדים על מנת לפעול באופן יעיל יותר במקרי קיצון כאלה והידוק הקשר עם גורמי הסיוע הנוספים כמו פיקוד העורף, המשטרה, מד"א וכיבוי אש, בכל הקשור לסוגיית פינוי צירים. אני סמוך ובטוח שעובדי החברה יוכיחו פעם נוספת את מחויבותם לאספקה סדירה של חשמל לציבור ".

צי של גנרטורים באזור ירושלים

כחלק מהפקת הלקחים מהסופה אשתקד, חברת חשמל נערכה מבעוד מועד לסופה. במהלך כל השנה נעשו עבודות גיזום, חיזוק מערכת ההולכה, שטיפת קווים, לפני כחודש נערך תרגיל חורף רחב היקף שבחן תרחישי קיצון הכוללים סופה כמו שאנו צפויים לעבור.

בירושלים נפתחו שלושה מוקדים לוגיסטיים מהם יצאו צוותי חברת החשמל לתיקון תקלות בזמינות גבוהה יותר כשאלו תוגברו במשאיות, במות הרמה וגנרטורים.

חברת החשמל קוראת לציבור להיערך לסופה. במקרה של חוטים קרועים או פגיעה במתקני חשמל, מתבקש מהציבור להתרחק מהמקום ולדווח לחברת החשמל מיידית. כמו"כ יש לדאוג לפינוי חפצים מעופפים ממרפסות פתוחות וגגות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell