תגובות נזעמות בשמאל על פרסום תעמולה של הליכוד, בו מוצגים כביכול אנשי דאע"ש כמעוניינים בעלייתו של השמאל לשלטון, כדי שיוכלו להשתלט על המדינה • דיסקין: "האיש ששחרר את אחמד יאסין ב-1997 ולא מסוגל להכריע ארגון טרור בעזה מדבר?"

ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין, המחשב את צעדיו בדרך לפוליטיקה, פרסם אתמול הודעה התוקפת בחריפות את ראש הממשלה נתניהו, בשל פרסום תעמולה של הליכוד.

בפרסום של הליכוד מוצגים נצחונו האפשרי של השמאל בבחירות ועלייתו לשלטון, כמשאת נפשם של מחבלי ארגון הטרור הקיצוני דאע"ש, אשר רוצים לכבוש את מדינת ישראל.

דיסקין אומר כי בלתי נתפס איך האיש שהזיק ביותר לביטחון ישראל, מציג את יריביו כחלשים וככאלה שלא יוכלו לשמור על האינטרסים החיוניים של המדינה.

קרא עוד:

[postim]

ראש השב"כ לשעבר מזכיר כי ראש הממשלה נתניהו הוא "האיש ששחרר את שיח' אחמד יאסין ב-1997 ובנה מחדש את החמאס. האיש ששחרר מעל לאלף מחבלים שחלקם כבר חזרו לבצע פיגועים בתקופותיו כראש ממשלה. האיש ששחרר מחבלים על מנת לא להקפיא התנחלויות בעסקה עם הבית היהודי, האיש שנגרר למלחמה הארוכה ביותר מאז מלחמת השחרור כנגד ארגון טרור, האיש שאיים על איראן ולא מסוגל להכריע ארגון טרור בעזה".

"את הבושה הוא איבד. זה בטוח", סיים דיסקין את דבריו החריפים.

הליכוד: דיסקין רוצה לחלק את ירושלים ולהמיט אסון על המדינה

גם במפלגת המחנה הציוני הגיבו על הפרסום המתסיס, ואמרו כי "נתניהו הזוי אם הוא חושב ששכחנו את הכישלון הקולוסאלי שלו בתחום הביטחון".

יריביו הפוליטיים של ראש הממשלה מזכירים גם הם את 'הישגיו' הביטחוניים: "הוא שחרר מעל לאלף מחבלים עם דם על הידיים, חיזק את החמאס, איראן הפכה במשמרת שלו למדינת סף גרעינית והביטחון האישי של אזרחי נפגע מדי יום", אמרו במחנה הציוני.

בליכוד מסרו בתגובה: "איש השמאל יובל דיסקין, אשר קרא בשנת 2013 לחלק את ירושלים, להקים מדינה פלסטינית בקווי 67' ולממש חלקית את זכות השיבה של הפלשתינים – יביא לאסון ביטחוני ומדיני. ראש הממשלה נתניהו ימשיך לעמוד בתקיפות ובנחישות אל מול הלחצים, לא יוותר ולא ייכנע, וימשיך לשמור על ביטחונם של כלל אזרחי ישראל".

שמו של דיסקין מוזכר מזה זמן רב כזה שעשוי לתפוס את הנהגת מחנה השמאל, אם ייכשל יצחק הרצוג בבחירות הקרובות. דיסקין עצמו פרסם לפני מספר חודשים, כי הוא מעוניין להיכנס לפוליטיקה, אולם הוא מתכוון להמתין ולראות כיצד מתפתחים העניינים במערכת הבחירות הנוכחית.