בשורה לנוסעי הרכבת הקלה בירושלים: החברה תפסיק לחלק לציבור הנוסעים קנסות בגין כרטיסי מעבר לא תקפים, כמו כן יבוטלו כל הקנסות שניתנו עד כה בשל תקלה זו • הדבר התאפשר בעקבות פעילותו הנמרצת של של ח"כ אורי מקלב מיהדות התורה

חברת 'סיטיפס' – החברה המפעילה את הרכבת הקלה בירושלים – תפסיק לחלק קנסות לנוסעים שעלו לרכבת עם כרטיס מעבר לא תקף. כמו כן יבוטלו כל הקנסות שניתנו עד כה בשל תקלה זו. הדבר התאפשר בעקבות פעילותו הנמרצת של של ח"כ אורי מקלב מיהדות התורה.

 קרא עוד:

[postim]

לנוכח תלונות רבות שהגיעו ללשכתו של סגן יו"ר הכנסת, ח"כ אורי מקלב, על אכיפה מאסיבית של תשלומים ברכבת הקלה בירושלים, פנה לפני כחודש ח"כ מקלב אל מנכ"ל 'סיטיפס', יהודה שושני, ודרש ממנו לבחון מחדש את שיטת אכיפת הגבייה ברכבת הקלה.

המנכ"ל נענה

בעקבות פנייתו של מקלב, הודיע מנכ"ל החברה, כי הורה לפקחים להפסיק את מתן הקנסות לנוסעים שעלו לרכבת עם כרטיס מעבר לא תקף, ובנוסף יבוטלו כל הקנסות שניתנו עד כה בשל תקלה זו.

ח"כ מקלב בירך על הודעה זו ועל הפעילות שנעשית בימים אלו אל מול המנכ"ל, על מכלול הבעיות הקיימות, וציין שזהו חוליה אחת בשרשרת הנושאים שעדיין צריכים לבוא על פתרונם. כמו כן דרש ממנכ"ל סיטיפס לטפל בכלל הבעיות שהועלו בפגישות עמו כגון בעיות הקידוד, בעיות המכונות הלא תקינות, ההתנהלות הברוטלית של הפקחים ועוד.

ח"כ אורי מקלב. מבצע את העבודה.