הרופאים הוזעקו בערב שבת אל מיטתו של מרן הגאון שליט"א, לאחר שהחל לסבול מקשיי נשימה משמעותיים • מבית החולים נמסר כי הגר"ש מצוי בהכרה מלאה • בקשו רחמים לרפואתו השלמה של מרן הגאון רבי שמואל בן רחל

לאחר ההטבה שחלה בתחילת השבוע במצבו של מרן פוסק הדור הגאון רבי שמואל הלוי וואזנר שליט"א, שעה קלה לפני שבת החמיר מצבו שוב.

ביום שישי אחר הצהריים החל הגר"ש לסבול מקשיי נשימה משמעותיים, כאשר מסיכת החמצן אליה היה מחובר לא הספיקה כדי להתגבר על הבעיה, והרופאים נאלצו לחבר אותו למכונת הנשמה.

יש לציין כי בניגוד להחמרה שחלה במצבו של הגר"ש שליט"א לאחר פורים, אז הורדם והונשם, כיום הוא מצוי בהכרה מלאה אך מערכות גופו נחלשו מאוד.

קרא עוד:

[postim]

כזכור, במוצאי פורים אושפז מרן הגר"ש בבית החולים 'מעייני הישועה' בבני ברק, לאחר שבמשך מספר שבועות סבל מחולשה מתמשכת. בתחילת השבוע הוטב מצבו והוא נותק ממכונת ההנשמה וחזר להכרה מלאה, אולם הוא עדיין מאושפז בית החולים.

בליל שבת התכנסו מאות בישיבת חכמי לובלין שבנשיאותו, והעתירו לרפואתו בקריאת פרקי תהילים. הערב (מוצאי שבת) יתקיימו שוב ברחבי העולם היהודי תפילות קורעות רקיעים לרפואת הגאון הישיש שליט"א.

גם כ"ק מרן האדמו"ר מבעלזא שליט"א הורה בשבת בבוקר, בעת קריאת התורה בהיכל ביהמ"ד הגדול בקרית בעלזא, לעשות 'מי שבירך' לרפואתו השלימה של מרן הרב וואזנר.

ציבור יראי ה' נקרא להמשיך ולהעתיר בתפילה לרפואתו השלמה של פאר הדור והדרו, מרן הגאון רבי שמואל בן רחל, בתוך שאר חולי ישראל.