בכירי אתר ynet בביקור בישיבת פוניבז'

עורכי ובכירי אתר ynet מסיירים כעת בישיבת פוניבז' בבני ברק עם עוזרו של ח"כ משה גפני, ירח טוקר, ושלומי פולק • כזכור, האדמו"ר מסאטמאר שביקר בשבוע שעבר בארץ, תקף בחריפות את הביקור הקודם שנערך עם בכירי עיתון הארץ: "מזמינים אותם לבקר בבתי מדרשות, בישיבות, ומתחבקים עמם, זהו עלבונה של תורה"

עורכי ובכירי אתר ynet מסיירים כעת בישיבת פוניבז' בבני ברק עם עוזרו של ח"כ משה גפני, ירח טוקר, ושלומי פולק.

קרא עוד:

[postim]

הבכירים סיירו בהיכל הגדול של הישיבה לאחר מכן ירדו להיכל הכולל ובכולל שם שאלו את האברכים על הנלמד ואיך לומדים עם חברותות וכו'.

כמובן שהנושאים – השירות בצבא והשתתפות בכוח העבודה, עלו על הפרק כאשר האורחים שואלים את האברכים האם שירתו בצבא והאם נשותיהם עובדות.

כזכור, ביקור דומה נערך גם לבכירי העיתון 'הארץ'. בעקבות אותו ביקור תקף בחריפות האדמו"ר מסאטמאר – שביקר בארץ, את הביקור.

כאמור, האדמו"ר מסאטמאר שדיבר כנגד הביקור אמר בין היתר: "ויכול להיות מציאות מרה ששומרי תורה ומצוות יחברו לאלה הרשעים, מתחברים עמהם עד שנעשים עצם מעצמם ובשר מבשרם. מזמינים אותם לבקר בבתי מדרשות, בישיבות, ומתחבקים עמם. עלבונה של תורה, עם אלה שמלבינים את התורה בכל יום יום, עם אלה מתחבקים?! את אלה מזמינים להיכלי התורה?! מאלה לוקחים כסף לתורה?! כל יום שקיימת בו מלכות מינות בארץ ישראל, הרי ארץ ישראל בצער עד אין שיעור".

את הקלטת דבריו של האדמו"ר הבאנו בפרסום ראשון בJDN.

צילום: שרגא קורצוג

בכיר ווינט בישיבת פוניבז' (1) בכיר ווינט בישיבת פוניבז' (2) בכיר ווינט בישיבת פוניבז' (3) בכיר ווינט בישיבת פוניבז' (4) בכיר ווינט בישיבת פוניבז' (5) בכיר ווינט בישיבת פוניבז' (6) בכיר ווינט בישיבת פוניבז' (7)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו