ראש מערך ההסברה הלאומי לירן דן פורש מתפקידו

ראש מערך ההסברה הלאומי בתקופת הממשלה ה-33 פורש מתפקידו לקראת הממשלה ה-34 • לירן דן זכה בפרס 'האריה השואג' על פעולות ההסברה בעת ביקור הנשיא אובמה בישראל

אחרי יותר משלוש שנים וחצי בלשכת ראש הממשלה הודיע ראש מערך ההסברה הלאומי לירן דן לראש הממשלה בנימין נתניהו על כוונתו לסיים את תפקידו עם הקמת הממשלה ה-34.

לירן דן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי בתקופת כהונתן של הממשלה ה-32 והממשלה ה-33, במהלכן היה אחראי בין השאר לפעולות ההסברה, התקשורת והדוברות במבצע 'עמוד ענן' ובמבצע 'צוק איתן', בארבעת הכינוסים השנתיים של העצרת הכללית של האו"ם בשנים 2011-2014, בנאום ראש הממשלה בקונגרס האמריקני במרץ 2015, בפעולות לסיכום עשיית הממשלה ה-32 וה-33 ובביקור נשיא ארה"ב ברק אובמה בישראל במרץ 2013. על פעולות ההסברה בעת ביקור הנשיא אובמה בישראל, זכה מערך ההסברה הלאומי בפרס 'האריה השואג' על מצוינות.

לירן דן הצטרף ללשכת ראש הממשלה בשנת 2011 בתפקיד מנהל מערך התקשורת והדוברות ובפברואר 2012 הוחלט למנותו לראש מערך ההסברה הלאומי ויועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו.

ראש הממשלה בנימין נתניהוהודה לו עם קבלת ההודעה על כוונתו לפרוש,ואמר כי בשנים שבהן עמד בראש מערך ההסברה הלאומי ניכרו יכולותיו המוכחות של לירן במשימות ובמטלות הרבות והמורכבות שהוטלו עליו. "תחת שתי ממשלות בראשותי, שניצבו בפני אתגרים רבים קידם לירן בכישרון רב, באחריות רבה וכן ביצירתיות ובחדשנות את פעילות מערך ההסברה הלאומי, ועל כך תודתי".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *