מ'לניאדו' לקטמנדו: "יעסקו בהעברת מטופלים מונשמים לישראל"

בנמל התעופה בקטמנדו נחתה משלחת החילוץ והסיוע של משרד החוץ הישראלי שיצאה לעבר זירת האסון בנפאל בכדי לסייע לישראלים שנקלעו ונפצעו במקום. במשלחת כוללים אף שני אנשי צוות של מרכז הרפואי צאנז ע"ש 'לניאדו' • הצוות המקצועי של 'לניאדו' יעסוק בהעברת מטופלים בחזרה ארצה כשהם מונשמים

שני אנשי צוות מהמרכז הרפואי צאנז ע"ש 'לניאדו' יצאו אמש (א') לזירת אסון רעידת האדמה בנפאל: ד"ר קובי שיף ומר גרא – טכנולוג הנשמה הצטרפו למשלחת משרד החוץ שיצאה אמש בטיסת חירום מיוחדת.

"אנשי הצוות המקצועי של 'לניאדו' יסייעו במתן עזרה רפואי ויעסקו בהעברת מטופלים מזירת האסון בחזרה לישראל תוך שהם מונשמים" אומרים בלניאדו.

מיד כשהתבקשו, נעתרו במרכז הרפואי לשחרר את ד"ר קובי שיף על מנת לעמוד בחזית המאבק להצלת חייהם של תינוקות שהטיפול בהם עלול להיפגע בשל תשתיות לקויות כמו חמצן או חשמל ומכשור רפואי הכרחי.

קרא עוד:

[postim]

מר גרא, הינו טכנולוג רפואי שתחום התמחותו הוא תפעולן של מכונות הנשמה מורכבות המיועדות עבור תינוקות.

"קיבלתי טלפון ממשרד החוץ, ומיד אמרתי שאני מוכן להצטרף למשלחת" אומר גרא. "נאמר לנו להתארגון לשהות של שלושה ימים לפחות ולנאי מזג אוויר קר מאוד".

הוא מוסיף כי "אני שמח על הזכות שניתנה לי לסייע לאלו הזקוקים לכך, ואני מקווה להחזיר את המונשמים לישראל בבטחה ובשלום", דברי גרא.

במרכז הרפואי אומרים כי "עבורנו, כמרכז רפואי, זו זכות גדולה לסייע לאחינו בעת שנקלעו לצרה קשה זו. יש לנו נסיון לא מבוטל במקרי חירום מעין אלו. אין ספק כי ד"ר שיף ומר גרא יביאו תועלת מרובה במהלך שהותם בנפאל".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *