בחסדי שמיים: הפצועה מפיגוע הדריסה שוחררה מביה"ח

"אני מאוד מודה לכל מי שטיפל בי ולכל מי שהתפלל ודאג לשלומי", אמרה שירה קליין עם יציאתה מבית החולים • בפיגוע הקשה נרצח הקדוש שלום יוחאי שרקי הי"ד

שירה קליין (24), שנפצעה קשה בפיגוע הדריסה בגבעה הצרפתית בירושלים, התאוששה בחסדי שמים והיום שוחררה מבית החולים הדסה עין כרם להמשך שיקום בבית החולים שיבא בתל השומר.

בפיגוע הקשה, אשר התרחש לפני שבועיים ביום רביעי בלילה, נדרס למוות הקדוש שלום יוחאי שרקי (25) הי"ד, בנו של הרב אורי שרקי מרבניה הבולטים של הציונות הדתית, ושירה קליין שעמדה לצדו בתחנת האוטובוס נפצעה פצעים קשים. המחבל הדורס, חאלד קוטינה ממזרח העיר, אמר לאחר פיגוע הרצח כי רצה לפגוע ביהודים "בגלל תנאי חייו הקשים".

"אני מאוד מודה לכל מי שטיפל בי בבית החולים ולכל מי שהתפלל ודאג לשלומי. רציתי לחזור ללימודים אבל אחכה כמה שבועות כדי להתחזק", אמרה קליין עם יציאתה מבית החולים.

קרא עוד:
[postim]

פרופ' אירי ליברגל, מנהל המערך האורתופדי בהדסה שניתח אותה בזרועה, סיפר כי היא משתחררת כשהיא במצב טוב ויציב בהחלט, לאחר שטופלה על ידי צוות הטראומה של בית החולים ובכלל זה נוירוכירורגים ואורתופדים.

אמהּ של הפצועה אמרה: "ברוך השם, שירה מרגישה הרבה יותר טוב ואנחנו מקווים שתמשיך ותשתפר. שירה יודעת את כל פרטי הפיגוע והשלימה פרטים דרך מה שסיפרנו לה. היא ראתה את הסרטון שמראה את הרגעים האלו של הדריסה".

בתוך כך, המשטרה פרסמה את הסרטון ממצלמת האבטחה הסמוכה שתיעדה את הפיגוע בזמן אמת. בתיעוד המצולם ניתן לראות בבירור כי המחבל מנסה להימלט עם רכבו לאחר הרצח, ולכן לא ברור למה ארכו שעות רבות כל כך עד שהמשטרה הסכימה להצהיר כי מדובר בפיגוע ולא בתאונה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *