ילדה בת 7 נסחפה לנחל שוצף במודיעין עילית ועשרות מתנדבים חיפשו אותה • לאחר שנמצאה, כוחות ההצלה נלחמו על חייה ופונתה במסוק תוך כדי הנשמה • בבית החולים היא נפטרה • כל הפרטים

ילדה בת 7 נפטרה לפני שעה קלה לאחר שנסחפה הבוקר (ו') לנחל חפציבה כשיצאה עם בני משפחתה להצטלם סמוך לנחל.

כונני 'איחוד הצלה' רבים בסיוע רכבי שטח, יחידות של כיבוי וחילוץ וצוללנים חיפשו אחריה שעות ארוכות עד שאותרה.

עוד באתר:

[postim]

יהודה, חובש 'איחוד הצלה', דיווח בגל הקשר הארצי של 'איחוד הצלה': "מצאתי את הילדה, אני מתחיל בפעולות החייאה". לאחר מספר שניות הוא ביקש שידאגו לכוון את המסוק המשטרתי למקום בו הוא נמצא. "המסוק שהגיע לקח עמו את הילדה תוך פעולות החייאה".

ד"ר יחיאל לין, רופא מתנדב ב'איחוד הצלה', עדכן אחרי הפינוי כי חזר הדופק לילדה.

גולש JDN המתגורר בסמוך למקום בו התחוללה הדרמה, מספר: "כוחות משטרה רבים מרחיקים את הסקרנים ואת האנשים מהמים השוצפים. יש משאית שמעבירה אזרחים. לפני מספר דקות הצטרף מסוק לחיפושים".

כאמור, לאחר פעולות החייאה ממושכות פונתה לבית החולים באמצעות מסוק ואחרי שעה ארוכה של מלחמה על חייה, הרופאים נאלצו לקבוע את מותה.

צילומים: איציק וינברגר ויוחאי ברגר

הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (1) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (2) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (3) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (4) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (5) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (6) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (7) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (8) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (9) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (10) הנחל שעלה על גדותיו במודיעין עילית (11)