נס במודיעין עילית: הדירה עלתה באש; בני המשפחה הלכודים ניצלו

האם גילתה תושייה ונעמדה עם ארבעת ילדיה ששהו בבית ליד החלון, כדי לשאוף אוויר צח ולהינצל משאיפת העשן • בחסדי שמים הצליחו צוותי הכיבוי לחלץ את חמשת הלכודים, והם פונו לבית החולים במצב קל • לדירה נגרם נזק כבד

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • המכתב שנשלח ממחלקת לב: "לילדים שלי אין אפילו תחפושת"

  תוכן מקודם

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

נס גלוי התרחש בליל חג השבועות במודיעין עילית: אם וארבעת ילדיה ניצלו משריפה שפרצה בדירתם, כאשר גילו תושייה ונמלטו לעבר החלון כדי לשאוף אוויר צח.

האירוע התרחש בדירת מגורים ברחוב רבי יהודה הנשיא בעיר. בסביבות השעה 3:15 בליל החג, החלה הדירה לעלות באש מסיבה שאינה ברורה עדיין, כשבתוכה נלכדו האם וארבעת הילדים.

שלושה צוותי כיבוי ומנוף הגיעו לזירת האירוע והחלו בפעולות לחילוץ בני המשפחה, כשבתוך כך מגלה האם תושייה ומרכזת את כל בני הבית ליד החלון, כדי שלא ייחנקו משאיפת עשן.

לאחר החילוץ שהושלם בהצלחה, פונו האם וארבעת הילדים במצב קל לבית החולים תל השומר. לדירה נגרם נזק כבד מעשן ופיח, ונסיבות פרוץ הדליקה בתהליך חקירה.

קרא עוד:
[postim]

מפקד צוות לוחמי האש שפעלו בזירה, מוני בן-ציון, סיפר כי "כשהגענו לזירה זיהינו עשן כבד, פרצנו את דלת הכניסה וסרקנו את הדירה, מצאנו את חמשת הלכודים רכונים עם האם על אדן החלון, מנסים לשאוף אויר נקי".

השכנים שהזעיקו את כוחות כיבוי האש אומרים כי דקות ארוכות חלפו עד שהגיעו צוותי הכיבוי, מה שהיה עלול לעלות בחייהם של בני המשפחה, רח"ל.

התושבים זועמים על העתקת תחנת הכיבוי שהייתה בשכונת אחוזת ברכפלד, אל היישוב מתתיהו המרוחק מספר דקות נסיעה מהעיר המונה עשרות אלפי תושבים, ומבהירים כי אמנם הפעם הסתיים האירוע בחסדי שמים ללא פגיעות בנפש, אך המצב הקיים מסוכן מאוד ועלול להסתיים באסון ח"ו.

20150524125657

20150524125657 (1)

20150524125657 (3)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן