כמעט אסון: פעוטה נשכחה ברכב בפתח תקווה; בחסדי שמים מצבה טוב

אמה של הילדה בת השנתיים לקחה אותה ברכבה לגן, אך שכחה אותה ושבה לביתה כשהפעוטה נשארת חגורה בתוך המכונית • הילדה ניצלה בזכות תושייתה של הגננת שיצרה קשר לברר מדוע היא לא באה לגן • על פי ההערכה, היא שהתה בתוך הרכב הלוהט כשעה עד שעתיים

 • קברוך דיין האמת: הרב חיים טודרוס גולדבלט זצ"ל

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • "אבא, תחזור!" מראות קשים בבית האבלים של משפחת יעקובזון.

  תוכן מקודם

לא יאומן, אבל שוב מתרחש מקרה של חוסר אחריות מחפיר מצד הורה: פעוטה כבת שנתיים נשכחה ברכב על ידי אמה, ברחוב מנחם בגין שבשכונת הדר גנים בפתח תקווה. בחסדי שמים הילדה לא נפגעה משמעותית ומצבה מוגדר קל.

מחקירה ראשונית עולה כי ככל הנראה האם הייתה אמורה להביא את הילדה לגן, אך משום מה שכחה אותה ברכב ושבה לביתה. הגננת שראתה שהפעוטה לא מגיעה לגן, גילתה אחריות והתקשרה אל האם לברר מה שלום הילדה. האם המבוהלת גילתה את הילדה ברכב כשהיא לוהטת מחום, כאשר לפי ההערכה היא שהתה בתוכו בין שעה לשעתיים.

קרא עוד:
[postim]

כוחות ההצלה שהוזעקו למקום פינו את הילדה במצב קל לבית החולים לילדים 'שניידר' בעיר, לצורך טיפול רפואי ובדיקות.

במד"א שבים ומזכירים כי אסור בתכלית האיסור להשאיר תינוקות וילדים ברכב ללא השגחת מבוגר, אף לא לכמה דקות – גם לא אם חלונות הרכב פתוחים, וגם לא אם המזגן נותר דולק. ביום שבו הטמפרטורות בחוץ צפויות להגיע ל-42 מעלות, ברכב סגור עשויות המעלות לטפס ליותר מ-60 מעלות, ומקרים דומים בעבר הסתיימו באסונות מחרידים גם במזג אוויר נוח יותר.

(תזכורת לאסון מחריד: ברכב שבתמונה נפטר ילד כבן 3 לפני פחות
משנתיים, לאחר שנשכח ושהה בו במשך שעות ארוכות בשמש
הלוהטת בבאר שבע)
3 YEARS OLD BOY DIES IN CAR(צילום: דודו גרינשפן - פלאש 90)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell