לאחר שעות של חרדה: החייל הנעדר נמצא באילת כשהוא בריא ושלם

לאחר כ-15 שעות של חיפושים נרחבים אחר החייל אשל זילברשטיין שנעדר מליל שבת האחרון, נמצא החייל בן ה-19 בעיר אילת כשהוא בריא ושלם • החייל יועבר בהמשך לחקירת מצ"ח

אשל זילברשטיין, פרח הטיס בחיל האוויר בן ה-19, שנעדר מאז ליל שבת האחרון – נמצא אמש (א') סמוך לחצות כשהוא בריא ושלם באילת.

קרא עוד:

[postim]

הוציא סכום כסף גדול לפני שנעלם

מהמשטרה נמסר כי הוא הוחזר בניידת לביתו בשמשית שבגליל התחתון. עדיין לא ממש ברור מדוע הוא הגיע דווקא לאילת.

מחקירת המשטרה עלה כי זילברשטיין הוציא סכום כסף גדול לפני שנעלם, וההערכה הייתה כי הוא נסע למקום מרוחק.

שוטרים איתרו אותו בסופו של דבר בבית קפה באזור התיירות בעיר, כאשר עוברי אורח זיהו את החייל כשהוא יושב לבדו בבית הקפה. לדברי קרוביו, ההפצה המסיבית של תמונתו בפייסבוק ובכלי התקשורת סייעה לזיהויו. בהמשך יועבר החייל לחקירת מצ"ח.

מאות שוטרים ומתנדבים חיפשו אחר החייל בסיוע מסוק, בין היתר באזור בית ינאי שבשרון, שם הוא נראה בפעם האחרונה.

"היעדרותו – לא בכפייה"

כבר בשלב הראשון העריכו בצה"ל כי לא מדובר בחטיפה, ובתדרוך שערכו אתמול בצהריים המשטרה וצה"ל, מסר סגן מפקד משטרת מרחב השרון ניצב-משנה אילן מור כי "מהערכת מצב שקיימנו לא עולה כי החייל נעדר בכפייה. נראה כי מדובר בהיעדרות מרצון ולא ידוע אם יש חשש לחייו. קיבלנו הרבה מידע הנוגע ליציאתו ולנסיעתו והמידע נמצא בחקירה. החיפושים מתקיימים בהתאם לממצאים שעולים".

"אבא ואני אוהבים אותך"

אמו של החייל, נעמה, העבירה מסר לבנה לפני שנמצא: "אבא ואני אוהביםאותך ומחכים שתיצור קשר, אנחנו צריכים לדבר איתך". האם הוסיפה: "אנחנו מבינים שקשה לך ושאתה צריך זמן לחשוב, אבל רוצים להשתתף איתך בפתרון הקשיים. נוכל לפתור את זה כשתחזור. אני מאמינה שאתה מקשיב לי שוליק ואני רוצה להבטיח שאני אוהבת אותך, אם לרגע שכחת".

האם אמרה כי לא הייתה כל מתיחות בבית, קודם להיעלמותו של הבן. היא הוסיפה כי השבת האחרונה, אותה בילה בבית, הייתה רגילה ונעימה.

כאמור, אמש נמצא החייל כשהוא בריא ושלם.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *