משטרת ירושלים עצרה כנופיית גנבים פלסטינים שפעלה בעיר

בלשי היחידה המרכזית של משטרת ירושלים ניהלו במהלך הלילה מרדף רכוב ורגלי אחרי כנופיית פורצים שהובילה למעצרם של 4 חשודים פלסטינים תושבי השטחים ומזרח ירושלים

בפעילות שביצעו בלשי ימ"ר ירושלים כנגד עבירות רכוש בעיר, איתרו חוליית עברייני רכוש. שוטרי הימ"ר נערכו בכוחות סמויים וגלויים ואיתרו את החוליה שהגיעה באמצעות שני כלי רכב לאחת השכונות במערב העיר.

הבלשים הבחינו כי רכב אחד חנה בכניסה לאחד הבניינים, ואילו השני חנה בקצה הרחוב וחסם את הכניסה לרחוב כאשר אחד מהחשודים ירד בקצה הרחוב ופעל כ'תצפיתן' שהעביר דיווחים לחוליה ובהמשך אף חסם את הרחוב תוך ניסיון למנוע מעבר של כלי רכב,  בהם רכבי המשטרה.

משהבחינו החשודים בשוטרים, החלו להימלט מהמקום לכיוון סילוואן בנסיעה במהירות מופרזת, השוטרים סימנו להם לעצור וקראו לעברם בכריזה, אולם אלה המשיכו בנסיעה פראית תוך שהם פוגעים בכלי רכב ומסכנים את שאר הנהגים.

במהלך הימלטותם מהשוטרים פגעו חזיתית בנהג שנסע ברכבו, הנהג נזקק לטיפול רפואי ופונה לבית חולים, החשודים המשיכו להימלט זאת על אף שהשוטרים ביצעו ירי באוויר. כשהכוחות צמצמו טווח והחלו להתקרב אליהם, החלו החשודים להימלט רגלית בתוך סילוואן כשהם פצועים מנהיגתם הפרועה במהלך בריחתם.

קרא עוד:
[postim]

4 חשודים נעצרו על ידי שוטרי הימ"ר תוך שהם תוקפים פיזית את השוטרים. החשודים נעצרו, הועברו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים ועם שחרורם הובאו לחקירה במפלג התשאול בימ"ר ירושלים.

בחיפוש בכלי הרכב אותרו פלאפונים ניידים וכן כלי פריצה. מחקירה ראשונית עולה כי אחד מכלי הרכב שעמו הגיעו לבצע את הפעילות העבריינית הינו רכב גנוב. נבדקת מעורבותם בעבירות רכוש כלפי כלי רכב ודירות בירושלים.

החשודים, עברייני רכוש, תושבי שטחים ומזרח ירושלים הובאו להארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים, מעצרם של שלושה מהם הוארך ב – 7 ימים, עד ליום שני בשבוע הבא, ומעצרו של החשוד הרביעי הוארך בשלושה ימים עד ליום חמישי הקרוב 18.6.15.

מפקד מחוז ירושלים ניצב משה (צ'יקו) אדרי אמר לאחר המעצר כי "פעילותם הנחושה והמקצועית של שוטרי הימ"ר לצד מודיעין איכותי הוביל למעצרם של כנופיית עברייני רכוש. מעצרם התבצע לאחר פעילות נחושה של הבלשים, כאשר בניסיון לעצרם פגעו החשודים בחפים מפשע, גרמו נזק לכלי רכב אזרחיים ומשטרתיים וניסו לפגוע בשוטרים. ידעו תושבי ירושלים כי שוטרי המחוז פועלים לילות כימים לשמירה על ביטחונם ורכושם".

(צילום ארכיון: תומר נויברג – פלאש 90)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *