למרבה הנס, הילד הפעוט נחת על משטח אדמה רך בחצר הבניין, מה שבלם חלקית את עוצמת המכה. כונני מד"א אמרו לבני המשפחה כי אילו היה נופל על המדרכה או שחצר הבניין הייתה מרוצפת, האירוע היה עלול להסתיים באסון כבד

ילד חרדי כבן 4.5 נפצע באורח קל בצהרי יום השבת, בנפילה מהקומה השלישית בבניין מגורים ברחוב חנה בירושלים. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ראשוני במקום ופינו אותו לבית החולים הדסה עין כרם בעיר, כשהוא בהכרה מלאה ובמצב יציב והוא סובל מפגיעת ראש.

למרבה הנס, הילד הפעוט נחת על משטח אדמה רך בחצר הבניין, מה שבלם חלקית את עוצמת המכה. כונני מד"א שטיפלו בו במקום אמרו לבני המשפחה ההמומים כי אילו היה נופל על המדרכה או שחצר הבניין הייתה מרוצפת, האירוע היה עלול להסתיים באסון כבד.

קרא עוד:
[postim]

מורד סלמאן, פרמדיק מד"א שטיפל בילד, סיפר כי "כשהגענו למקום ראינו ילד כבן 4.5 בהכרה מלאה, סיפרו לנו שבני המשפחה שהתארחו אצל משפחה בקומה השלישית, שמעו רעש של חבטה בזמן שהילד שיחק במרפסת.

"שכנים ששמעו את הרעש מצאו את הילד כשהוא שוכב בחצר הבניין בוכה ומדמם מהראש, לאחר שנפל על משטח אדמה ובדרך נס לא נפגע קשה. הענקנו לו טיפול רפואי בשטח ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו מוגדר בינוני ויציב".

(צילום אילוסטרציה: google street view)