"באתי לבקש את עזרתכם כדי להחזיר את אחי התאום הביתה", יאמר צור גולדין ל-5,000 המשתתפים בכנס CUFI בוושינגטון, בהם חברי הקונגרס, אנשי תקשורת ומובילי דעת הקהל בארצות הברית

היום (ב') יקיים הארגון הנוצרי-אוונגליסטי, תומך ישראל "נוצרים מאוחדים למען ישראל (Christians United for Israel) את הכנס השנתי של הארגון, זו השנה העשירית, במעמד אלפי משתתפים, ביניהם חברי קונגרס, מובילי דעה ומשפיעים.

הכנס, המתקיים בוושינגטון הבירה, יארח השנה גם את אחיו התאום של הדר גולדין ז"ל, צור, אשר יפנה אל מנהיגי העולם ומדינת ישראל וידרוש חד משמעית: למנוע את שיקומה של עזה באופן מוחלט, עד אשר יוחזרו גופותיהם של הדר ושל אורון שאול ז"ל.

קרא עוד:
[postim]

"באתי להחזיר את אחי התאום הביתה", יאמר צור לאלפי הנוכחים. "אני קורא למנהיגי העולם למנוע כל צעד לשיקום עזה, עד אשר תוחזר גופתו של אחי ז"ל. הגיע הזמן שאנו, בני העולם החופשי, נקבע את הכללים לחמאס ונפסיק לשחק לידיו. המשא ומתן הקרוב הוא הזדמנות לשנות מדיניות בת 30 שנה, של חולשה בהתמודדות עם סוגיית החטיפות, כלי הנשק המנצח במלחמה הפסיכולוגית של חמאס וחיזבאללה נגד ישראל".

1756106-5התאומים לבית גולדין: הדר הי"ד וצור יבלחט"א

גולדין יוסיף כי "זה הזמן לגרום לאויב להפסיק להאמין בשיטתו, זו ההזדמנות להביא לשינוי שנובע מעמדת כוח, צדק ומוסר, שינוי במסגרתו אנו קובעים לחמאס את הכללים ולא שבויים בקונספציה המשחקת לידי חמאס".

CUFI הוא הארגון הנוצרי-אוונגליסטי הגדול ביותר בארה"ב, והוא מונה קרוב ל-2 מיליון חברים. זה הארגון היחיד שפנה ישירות לקונגרס במהלך מבצע "צוק איתן", תמך בעמדת ישראל והתנגד להפסקת האש. במהלך האירוע ישודר גם נאומו של ראש הממשלה בנימין נתניהו בפני באי הוועידה, כ-5000 במספר.

NEWS1-13-384548366069794סמ"ר אורון שאול הי"ד