משמר בתי המשפט יוחל גם בבתי הדין הרבניים

הסמכויות הנתונות לעובדי האבטחה בבתי הדין הרבני יהיו זהות לסמכויות הנרחבות של עובדי בית המשפט • יועץ שר הדתות לענייני חקיקה: "אין שום סיבה שהאבטחה בבתי הדין תסופק מחברות כוח אדם שאין להם את ההכשרה המתאימה"

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • אבא אמר לי 'לילה טוב' ומאז לא ראיתי אותו יותר.

  תוכן מקודם

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

וועדת שרים לחקיקה אישרה בשעה האחרונה את דרישתו של השר לשרותי דת דוד אזולאי להחיל את חוק משמר בתי המשפט גם על משמר שיועד לבתי הדין הרבניים.

על פי הצעת החוק הסמכויות הנתונות לעובדי האבטחה בבתי הדין הרבני יהיו זהות לסמכויות של עובדי בית המשפט.

כזכור, לפני כחודש, מנע השר אזולאי בישיבת ועדת שרים לענייני חקיקה את אפליית בתי הדין הרבניים זאת לאחר שמשרד המשפטים העלה על סדר היום הצעת חוק שתכליתה חיזוק משמר בתי המשפט תוך התעלמות מצרכי בתי הדין הרבניים.

קרא עוד:
[postim]

יועץ שר הדתות לענייני חקיקה עו"ד ארז מלול אמר כי "לבית הדין הרבני יש מעמד שיפוטי שאינו פחות מבתי המשפט ואין שום סיבה שהאבטחה שם תסופק מחברות כוח אדם שאין להם ההכשרה המתאימה והדומה לזו שיש בבתי המשפט״. ״משרד הדתות יילחם ולא יאפשר כל אפליה לרעה של בתי הדין הרבניים לעומת בתי המשפט״.

בסיום הישיבה אז נקבע כי משרד המשפטים יקדם את הצעת החוק רק לאחר דיון והסכמות עם מערכת בתי הדין הרבניים תוך מתן שוויון מלא ומעמד זהה לבתי המשפט. כאמור, בישיבת וועדת שרים היום התקבלה דרישתו של השר לשרותי דת.

אילוסטרציה: קובי גדעון – פלאש 90

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell