ארבעה נערים יהודים תקפו נהג ערבי של 'אגד' בירושלים

כשגילו הפרחחים שהנהג ערבי הודיעו לו שבשל מוצאו הם מסרבים לשלם על הנסיעה. הנהג עצר את האוטובוס ודרש מהם לשלם ובתגובה הם תקפו אותו ונמלטו מהמקום • אחד התוקפים נעצר זמן קצר לאחר מכן, ובמשטרה אומרים כי צפויים מעצרים נוספים
 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

הימין הקיצוני מכה שורשים: ארבעה פרחחים יהודים התקיפו אמש בירושלים נהג אוטובוס ערבי וגרמו לו לחבלות. הנהג נפצע קל והועבד לטיפול רפואי בבית החולים הדסה עין כרם בעיר.

הנערים עלו לאוטובוס של חברת 'אגד' בסמוך לקניון מלחה בדרום העיר. כשגילו שהנהג ערבי הודיעו לו שבשל מוצאו הם מסרבים לשלם על הנסיעה. הנהג עצר את האוטובוס ודרש מהם לשלם ובתגובה הם תקפו אותו ונמלטו מהמקום.

אחד התוקפים נעצר זמן קצר לאחר מכן, אחרי שאותר בידי שוטרי סיור של מרחב מוריה. הנער הועבר לחקירה ובמשטרה אומרים כי צפויים מעצרים נוספים.

קרא עוד:
[postim]

המעשה החמור מתרחש באותו הערב בה אירעה שורה ארוכה של מעשי טרור ערביים כלפי יהודים באזור הבירה. בכפר וולאג'ה השוכן בפאתי בית ג'אלא, בצמוד לכביש המנהרות, הותקפה אתמול עמדה של צה"ל במטען נפץ מאולתר שהושלך מרכב חולף. חייל נפצע באורח בינוני מרסיסים בפניו.

מוקדם יותר, בחלקו הצפוני של אותו הכביש (60), נפצעו תינוקת בת שנתיים ואביה מאבן שהושלכה על רכבם ליד ביר נבאלה, בדרך מעטרות לירושלים. האבן ניפצה את השמשה הקדמית של הרכב והשניים נפגעו מחתכים באורח קל. האב לא נזקק לפינוי רפואי והתינוקת טופלה בבית החולים, נבדקה ושוחררה לאחר זמן קצר.

בעיסאוויה נפצע שוטר באורח קל מהשלכת בקבוק תבערה לעברו וליד שועפאט הותקפה שוב הרכבת הקלה באבנים ונגרם נזק לאחד הקרונות. לא היו נפגעים באירוע.

אילוסטרציה :הדס פרוש – פלאש 90

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. לדעתי צריכים לבדוק את ההתנהלות בני המיעוטים הם נעשו לתוקפנים לגבי תשלום דמי נסיעה עד כדי עצירה באמצע נתיב תחבורה ציבורית או תקיפות מילוליות בערבית שאנחנו כנראה לא מבינים מה הם אומרים
  כמובן שאסור לתקוף את הנהג ובמקרה של התנהגות בלתי הולמת מצד הנהג יש לנוסעים אחרים שאינם מעורבים להודיע לנהג שמזמינים משטרה מנסיון זה עובד והנהג ממשיך בנסיעה
  הסיבה מפני שהמשטרה מחמירה עם נהגי תחבורה ציבורית עד שלילת רשיון נהג תחבורה ציבורית

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן