אשדוד, אשקלון ואופקים הצטרפו לבאר שבע; מחר אין לימודים

אחרי שעיריית באר שבע החליטה לבטל את הלימודים מחר (ו') בעיר, קיבלו יישובים נוספים בדרום החלטה דומה • לעומתם, בנתיבות יגיעו התלמידים לבתי הספר כרגיל • הערכות: במידה והירי יימשך ביומיים הקרובים תאלץ ישראל להגיב באופן קשה ביותר ברצועת עזה

 • החיסון האמיתי לנזקי הקורונה הרוחניים: הישיבה שתציל את הילד שלך - כפר סיטרין

  תוכן מקודם

 • למה להעיב על רגעי האושר?

  תוכן מקודם

 • הרשמו חינם לכנס שיעשה לכפ סדר בעולם ההשקעות

  תוכן מקודם

 • לאחר כריתת 2 רגלים וכריתת עין בעל היסורים נפטר

  תוכן מקודם

כפי שפורסם מוקדם יותר היום, בעקבות המשך הירי החליטה עיריית באר שבע לבטל את הלימודים מחר (ו') בעיר. בשעה האחרונה, גם העיריות: אשדוד, אשקלון ואופקים החליטו לבטל את הלימודים מחר.

קרא עוד:

[postim]

לעומת זאת, בנתיבות יתקיימו הלימודים כסדרם. כמו גם במועצה האזורית בני שמעון וביישוב להבים.

ראש עיריית אופקים צביקה גרינגולד, מתח הבוקר ביקורת על חוסר האחידות בהפעלת מערכת החינוך בדרום. "לא ייתכן שחלק מראשי הערים בדרום יחליטו לקיים או להתעלם מהמלצות פיקוד העורף כפי שעשו אתמולראשי הערים בבאר שבע באשדוד ובאשקלון", אמר גרינגולד.

"הם החליטו על אי קיום לימודים בניגוד להנחיות של פיקוד העורף וגרמו בכך לבלבול בערים אחרות. פיקוד העורף חייב לשים קץ למצב בלתי נסבל זה".

כזכור, למרות ההסכמה בין ישראל לפלגים הקיצוניים ברצועת עזה על הפסקת אש, 'טפטוף' הרקטות והגראדים לא נפסק. על פי הדיווחים, שר הביטחון אהוד ברק, מנסה לתת עדיין סיכוי להפסקת האש, כמו גם מצרים שביקשה מישראל לא להסלים את התגובות על ירי הגראדים.

הערכות מסוימות מדברות על כך שבמקרה וביומיים הקרובים יימשך 'טפטוף' הרקטות לעבר יישובי הדרום, תאלץ ישראל לצאת לסבב 'תגובות' ברצועת עזה – תגובה קשה הרבה יותר ממה שראינו בסבב ההסלמה האחרון.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן