הירי נמשך: טיל גראד שוגר הערב (ה') אל עבר העיר אשדוד • מערכת כיפת ברזל יירטה את הטיל • מוקדם יותר היום הודיעו חלק מראשי הרשויות בדרום על ביטול הלימודים בבתי הספר מחר

הירי נמשך: תושבי אשדוד והסביבה נאלצו הערב (ה') לשוב למקלטים ולמרחבים המוגנים, כאשר בסביבות השעה 20:35 נשמעה אזעקה עולה וירדת בעיר, אחרי שזוהה ירי רקטה.

קרא עוד:

[postim]

מערכת כיפת ברזל יירטה רקטה שנורתה לכיוון העיר, לא דווח על נפגעים או על נזק. רקטה נוספת התפוצצה בשטח פתוח במועצה האזורית אשכול. אין נפגעים או נזק.

כזכור, הבוקר נורו שתי רקטות גראד לעבר באר שבע, כאשר מערכת כיפת ברזל יירטה את אחת הרקטות והשנייה התפוצצה בשטח פתוח. מוקדם יותר בבוקר נורתה רקטת גראד לעבר נתיבות.

חיל האוויר לא תקף היום ברצועת עזה. על פי דיווחים מסוימים המצרים ביקשו מישראל "לשמור על פרופורציות" כדי לא לאבד שליטה ולתת סיכוי להגיע להבנות עם הפלגים הקיצוניים ברצועה. על פי הדיווחים, ישראל החליטה שלא להסלים את המצב ולא להשיב אש על כל טיל שנורה.

מוקדם יותר הערב החליטו ראשי הרשויות בדרום כי גם מחר לא ייערכו לימודים. בין הערים בהם לא יהיו לימודים מחר: אשדוד, אשקלון, באר-שבע, גן-יבנה ואופקים. מנגד, יתקיימו הלימודים כרגיל במועצות האזוריות חוף אשקלון ושער הנגב ובקריית מלאכי.