צעיר שרכב על אופנוע נהרג כתוצאה מפגיעת רכב בכביש 5 בסמוך למחלף מורשה. מתנדבי איחוד הצלה ניסו להציל את חייו וביצעו בו פעולות החייאה ממושכות אך למרבה הצער נקבע מותו בזירה. נסיבות התאונה ייבדקו על ידי המשטרה. אבי פרידמן, מתנדב איחוד הצלה, סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בצעיר שרכב על אופנוע שאיבד את ההכרה כתוצאה מפגיעת רכב. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות עד להגעת צוות ניידת טיפול נמרץ שנאלצו לקבוע את מותו. עומסי תנועה נרשמו באזור בשל התאונה והטיפול בממצאים". קרא עוד: מאוחר יותר הלילה, ברחוב משה דיין פינת לה גרדיה בתל אביב, נחבל בראשו צעיר שרכב על אופניים חשמליים, לאחר שנפגע מרכב. הוא נפצע באורח בינוני. מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'תל אביב' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים. נהג הרכב טופל בזירה במצב קל. (צילום: יוסי גולדברג - סוכנות הידיעות 'חדשות 24') ...

צעיר שרכב על אופנוע נהרג כתוצאה מפגיעת רכב בכביש 5 בסמוך למחלף מורשה. מתנדבי איחוד הצלה ניסו להציל את חייו וביצעו בו פעולות החייאה ממושכות אך למרבה הצער נקבע מותו בזירה. נסיבות התאונה ייבדקו על ידי המשטרה.

אבי פרידמן, מתנדב איחוד הצלה, סיפר: "כשהגעתי לזירה נתקלתי בצעיר שרכב על אופנוע שאיבד את ההכרה כתוצאה מפגיעת רכב. יחד עם מתנדבים נוספים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה ביצענו בו פעולות החייאה ממושכות עד להגעת צוות ניידת טיפול נמרץ שנאלצו לקבוע את מותו. עומסי תנועה נרשמו באזור בשל התאונה והטיפול בממצאים".

קרא עוד:
[postim]

מאוחר יותר הלילה, ברחוב משה דיין פינת לה גרדיה בתל אביב, נחבל בראשו צעיר שרכב על אופניים חשמליים, לאחר שנפגע מרכב. הוא נפצע באורח בינוני. מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'תל אביב' העניקו לו טיפול רפואי ראשוני ולאחר מכן הוא פונה בניידת טיפול נמרץ לבית החולים. נהג הרכב טופל בזירה במצב קל.

(צילום: יוסי גולדברג – סוכנות הידיעות 'חדשות 24')

unnamed (7)

unnamed

unnamed (4)