בניגוד להוראת ביה"ד לעבודה: שביתת פתע בביקורת הגבולות בנתב"ג

בקרי הגבולות הודיעו במפתיע כי ישבתו עד השעה 11 • בית הדין הורה הבוקר כי שביתת עובדי המשמרות בשדה התעופה תצומצם לחצי שעה בלבד, בין 11:30 ל-12:00, אך עובדי המטה והמשרדים יורשו לשבות כמתוכנן בין 10:00-12:00 • היום צפוי להיות אחת הימים העמוסים ביותר בנתב"ג, כאשר על פי ההערכות, יעברו כ-75,000 איש בטיסות הנכנסות והיוצאות

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • שכני משפחת רוטנר בוידוי כואב: "תמיד ידענו שהמצב מורכב"

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

שביתת פתע בנתב"ג: עובדי ביקורת הגבולות החליטו כי למרות הוראת בית הדין לעבודה, הם ישבתו הבוקר בין 9:00 ל-11:00. המשמעות היא פגיעה בתנועת הנוסעים הסדירה ושיבוש מתגלגל בלוח הטיסות היומי.

הבוקר אישר בית הדין האזורי לעבודה לוועד עובדי נמל התעופה בן גוריון לקיים את השביתה, עליה הודיעו ביום שישי, אולם הורה לצמצמה להיקף סמלי בלבד.

על פי החלטת בין הדין לעבודה, שניתנה הבוקר בהסכמת הצדדים, שביתת עובדי המשמרות בשדה התעופה תצומצם לחצי שעה בלבד, בין 11:30 ל-12:00, אך עובדי המטה והמשרדים יורשו לשבות כמתוכנן במשך שעתיים שלמות – בין 10:00 ל-12:00 לפני הצהריים.

היום צפוי להיות אחת הימים העמוסים ביותר בנמל התעופה בן גוריון, בשל סיומה של עונת החופש, כאשר על פי ההערכות, יעברו היום כ-75,000 איש בטיסות הנכנסות והיוצאות. העיצומים ישבשו את לוחות הזמנים ומועדיהן של מספר טיסות כבר הוזזו מראש קדימה או אחורה.

קרא עוד:
[postim]

בוועד עובדי נתב"ג בירכו על ההחלטה: ״עצם זה שבית הדין לא נתן צו נגד השביתה מדבר בעד עצמו ואני מקווה שהמסר יגיע למי שצריך כדי למנוע פיטורי 1500 עובדי רשות השידור״, אמר יו"ר ועד העובדים, פנחס עידן.

השביתה הבוקר תוכננה כאות סולידריות עם 1,500 עובדי רשות השידור, המצויים בסכנת פיטורין בשל סגירת הרשות הצפויה בקרוב ופתיחת תאגיד שידור חדש במקומה. הבוקר דנה הוועדה המיוחדת בכנסת לעניים השידור הציבורי בפיטורי העובדים, והשביתה נועדה לאותת כי המהלך לא יעבור בשתיקה מצד ההסתדרות והוועדים הציבוריים.

ההסתדרות יזמה שורה של שביתות הזדהות נוספות עם עובדי השידור הציבורי: פעילות מעברי הגבול במעבר אלנבי ונמלי הים אשדוד וחיפה, תושבת היום בין 09:00-12:00, מערך גביית המסים לא יפעל בין 08:00-12:00 ומעברי הסחורות בגבולות המדינה יישארו סגורים עד 11:00.

(צילום ארכיון: יוסי זליגר – פלאש 90)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell