כוח לוחמי יס״מ צפון ולוחמי מג״ב ירושלים הפועלים בשכונה המעורבת אבו-תור שבמזרח ירושלים, הבחינו הערב בצעיר ערבי שמסתובב בסמוך אליהם. בהתנהגותו עורר את חשדם של הלוחמים ואלה ניגשו אליו במטרה לבדוק אותו. המחבל שלף סכין, ככל הנראה מכיס מכנסיו האחורי, הלוחמים זינקו לעברו, השתלטו עליו, תפסו את הסכין ועצרו אותו. מדובר בנער ערבי כבן 15 תושב השכונה. הוא הועבר לחקירה. קרא עוד: פקד דרור מזרחי, סגן מפקד פלוגה מ"ט במג״ב ירושלים, תיאר את האירוע: ״במהלך התמודדות עם הפרות סדר הבחנו בצעיר שעורר את חשדנו, בעת הניסיון לבדוק אותו שלף סכין ומיד השתלטנו עליו. הדריכות המבצעית, הערנות הגבוהה והתגובה המהירה והמקצועית מנעה פגיעה בלוחמים״. מבלי להמעיט בחשיבותה של עבודת הקודש אותה מבצעים פקד מזרחי ושוטריו, אנו נוסיף ונזכיר כי "אם ה' לא ישמר עיר, שווא שקד שומר". (צילום ארכיון: הדס פרוש - פלאש 90)...

כוח לוחמי יס״מ צפון ולוחמי מג״ב ירושלים הפועלים בשכונה המעורבת אבו-תור שבמזרח ירושלים, הבחינו הערב בצעיר ערבי שמסתובב בסמוך אליהם. בהתנהגותו עורר את חשדם של הלוחמים ואלה ניגשו אליו במטרה לבדוק אותו.

המחבל שלף סכין, ככל הנראה מכיס מכנסיו האחורי, הלוחמים זינקו לעברו, השתלטו עליו, תפסו את הסכין ועצרו אותו. מדובר בנער ערבי כבן 15 תושב השכונה. הוא הועבר לחקירה.

קרא עוד:
[postim]

פקד דרור מזרחי, סגן מפקד פלוגה מ"ט במג״ב ירושלים, תיאר את האירוע: ״במהלך התמודדות עם הפרות סדר הבחנו בצעיר שעורר את חשדנו, בעת הניסיון לבדוק אותו שלף סכין ומיד השתלטנו עליו. הדריכות המבצעית, הערנות הגבוהה והתגובה המהירה והמקצועית מנעה פגיעה בלוחמים״. מבלי להמעיט בחשיבותה של עבודת הקודש אותה מבצעים פקד מזרחי ושוטריו, אנו נוסיף ונזכיר כי "אם ה' לא ישמר עיר, שווא שקד שומר".

(צילום ארכיון: הדס פרוש – פלאש 90)