"אנחנו נמשיך להסתובב ברובע היהודי" אמר יו"ר ש"ס אריה דרעי, במסר אותו ביקש להעביר באמצעות קיום ישיבת הסיעה ברובע היהודי • נשיא מועצת כחמי התורה הבהיר: "איסור חמור לעלות להר הבית, עלינו לנהוג בחכמה ולא להתסיס את האווירה"

חברי סיעת ש"ס פתחו היום את ישיבת הסיעה לקראת תחילת מושב החורף של הכנסת בביתו של נשיא מועצת חכמי התורה ברובע היהודי בירושלים, "העברנו בכך מסר ברור לטרוריסטים", אמר יו"ר ש"ס אריה דרעי, "הטרור לא ינצח ואנחנו נמשיך להסתובב ברובע היהודי".

במושב הנוכחי אמורה הכנסת לאשר את תקציב המדינה, וסיעת ש"ס הבטיחה כי תפעל להגדיל את תקציבי השכבות החלשות שנפגעו במהלך הקדנציה הקודמת.

בהתייחסו לגל הטרור, אמר דרעי: "אנחנו נמצאים בתקופה קשה של שרשרת פיגועים ואירועי טרור, ש"ס תתן לחיילים ולשוטרים כל גיבוי מתבקש מעל כל במה אפשרית. הדגשנו בישיבה כי לא זה הזמן לבקר את תיפקודה של הממשלה ושל העמד בראשה, התבטאויות מהסוג הזה מחלישות את הממשלה ואת מערכת הבטחון.

דרעי סיפר כי נשיא מועצת חכמי התורה חזר על פסקי גדולי התורה לאורך כל הדורות בדבר האיסור לעלות להר הבית, יש להלחם בכל דרך בטרור, אך גם מוטל עלינו לנהוג בחכמה ולא להתסיס את האווירה. בסיומה של הישיבה זכו חברי הסיעה להתברך מפי מרן ראש הישיבה חכם שלום כהן בברכת ברכה והצלחה והוא עודד אותנו להמשיך הלאה בשמירה על השכבות החלשות.

"גם בעיצומו של גל הטרור הקשה אסור לשכוח את המסכנים הללו שנתנו בנו את אמונם ומצפים לבשורה שתחלץ אותם מהמקום בו הם נמצאים" אמר דרעי.

צילום: יונתן זינדל – פלאש 90