מתנדבי 'סעד ומרפא' ביקרו בימים האחרונים את פצועי הפיגועים האחרונים המטופלים במרכז הרפואי 'שערי צדק'. במהלך הסיור ביקרו המתנדבים יחד עם יו"ר הארגון הרב מוטי פריד את משפחתו של הרה"ח רבי יום טוב ליפא נייהויז, שאושפז בבית החולים לאחר פיגוע הדריסה הקשה בשכונת גאולה. משם המשיכו המתנדבים אל הפצועה מפיגוע הדקירה בסוף השבוע במתחם התחנה המרכזית. הפצועה שהתרגשה מאוד מביקור המתנדבים שיחזרה את רגעי האימה: "אני גרה בבני ברק, הפסדתי את קו 402 הקרוב והחלטתי לנסוע לבקר חברה המתגוררת בהר נוף". "בפסיעה הראשונה על האוטובוס הרגשתי דקירה וכאבים בגב, צעקתי לעבר הנהג שמחבל דקר אותי, אף אחד לא האמין לי. הרמתי את החולצה, כשהנוסעים ראו שאני מלאה בדם התברר המצב, כוחות הביטחון וההצלה פינו אותי לבית החולים, וחיסלו את המחבל". זמן קצר לפני כן השתתפו מתנדבי הארגון בקומזיץ שנערך עם פיני איינהורן בתחנת האוטובוס בה ארע אמש הפיגוע המזעזע, שרו שירי נשמה ודביקות, ואיחלו החלמה מהירה לפצועים. הביקורים אצל הפצועים מצטרפים לשורה של פעולות חסד וסיוע, במסגרת המבצע המיוחד של ארגון 'סעד ומרפא' בעקבות ההסלמה הביטחונית. בסיום הביקור הודו הפצועים למתנדבים היקרים על הביקור המחזק. ...

מתנדבי 'סעד ומרפא' ביקרו בימים האחרונים את פצועי הפיגועים האחרונים המטופלים במרכז הרפואי 'שערי צדק'. במהלך הסיור ביקרו המתנדבים יחד עם יו"ר הארגון הרב מוטי פריד את משפחתו של הרה"ח רבי יום טוב ליפא נייהויז, שאושפז בבית החולים לאחר פיגוע הדריסה הקשה בשכונת גאולה.

משם המשיכו המתנדבים אל הפצועה מפיגוע הדקירה בסוף השבוע במתחם התחנה המרכזית. הפצועה שהתרגשה מאוד מביקור המתנדבים שיחזרה את רגעי האימה: "אני גרה בבני ברק, הפסדתי את קו 402 הקרוב והחלטתי לנסוע לבקר חברה המתגוררת בהר נוף".

"בפסיעה הראשונה על האוטובוס הרגשתי דקירה וכאבים בגב, צעקתי לעבר הנהג שמחבל דקר אותי, אף אחד לא האמין לי. הרמתי את החולצה, כשהנוסעים ראו שאני מלאה בדם התברר המצב, כוחות הביטחון וההצלה פינו אותי לבית החולים, וחיסלו את המחבל".

זמן קצר לפני כן השתתפו מתנדבי הארגון בקומזיץ שנערך עם פיני איינהורן בתחנת האוטובוס בה ארע אמש הפיגוע המזעזע, שרו שירי נשמה ודביקות, ואיחלו החלמה מהירה לפצועים.

הביקורים אצל הפצועים מצטרפים לשורה של פעולות חסד וסיוע, במסגרת המבצע המיוחד של ארגון 'סעד ומרפא' בעקבות ההסלמה הביטחונית. בסיום הביקור הודו הפצועים למתנדבים היקרים על הביקור המחזק.

מתנדבי סעד ומרפא מבקרים את פצועי הפיגוע ביחידה לטיפול נמרץ