שר הפנים אלי ישי שיגר הודעה למופז: "הצטרף לממשלתנו". נתניהו בירך את המנצח וקבע להיפגש עימו. ואייכלר? כנסו

יושב ראש ש"ס השר אלי ישי, קרא היום (ד') ליושב ראש קדימה החדש שאול מופז, להצטרף לממשלת חירום. בהודעה ששיגר ישי למופז, ולעיתונאים, כתב: "בעת הזו מדינת ישראל עומדת בפני הכרעות גורליות, האחדות נחוצה יותר מתמיד".

בתוך כך, ראש הממשלה בנימין נתניהו התקשר לברך את מופז על בחירתו. למרות שהשניים קבעו להיפגש בקרוב, מקורבי מופז אומרים שאין סיכוי שהוא ייכנס לממשלת נתניהו, וכי המטרה היא להחליף אותו בשלטון.

אייכלר מברך את מופז, ומגנה התנהלות לבני

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ ישראל אייכלר, בירך את ח"כ שאול מופז לרגל נצחונו במאבק על ראשות קדימה.

עוד באתר:

[postim]

בדרכו הייחודית, אמר אייכלר, "הקב"ה אוהב את מי שאוהב את אוהביו ויודעי שמו. מי שפילגה את העם בין 'הטובים התורמים והציונים' לבין לומדי התורה ושומרי המצוות, התקיים בה מה שקרה לכל מי שפגע ביהודים הדבקים באמונה בה' אלוקי ישראל ותורתו. גם אלה שהצליחו לפגוע ולהכאיב, בגזירת שמים, שילמו את המחיר האישי ונצח ישראל לא ישקר".

ח"כ אייכלר בירך את ח"כ שאול מופז שיצליח לאחד את עם ישראל על כל רבדיו, כדרך להצלחתו. "אל תיפול למלכודת פופולארית לתקוף את החרדים והמתנחלים", אמר אייכלר. "ההסתה והפלגנות של לבני הכאיבה מאוד לילדי הת"תים והוריהם, אך לא הצליחה לשבור את היהדות הנאמנה.

"אני מאחל לך הצלחה בדרך השלום עם היהודים שחשובה לא פחות מן השלום עם השכנים. כי רק באמונה בה' ובתורתו, עם ישראל יוכל להתאחד אל מול אויביו".

ואנחנו אומרים: מה שנכון – נכון.