'הקואליציה החברתית' מציגה: 10 המכות של ממשלת נתניהו

בעקבות עליית מחירי הדלק וחציית רף שמונת השקלים מציגה 'הקואליציה החברתית' את 10 המכות של ממשלת נתניהו

חשבנו שהעלייה הקודמת הביאה את מחירי הדלק לשיא של כל הזמנים? אז חשבנו. כעת מתברר שעלייה נוספת במחירי הדלקים צפויה כבר בימים הקרובים ושוב יגיע המחיר ל"שיא של כל הזמנים".

ב'קואליציה החברתית' קוראים לאזרחי ישראל "להתפכח מהאשליה שמוכרת לנו הממשלה, כי מחיר הדלק הוא נגזרת של האירועים הגיאופוליטיים המתרחשים באזורנו. הממשלה הזאת לא צריכה לחכות לאחד באפריל כדי לעבוד עלינו בעיניים, היא עושה זאת בהצלחה ובצורה רציפה, כבר 3 שנים".

קרא עוד:

[postim]

"רוב המחיר מורכב מהמיסים"

זאב גראואר יוזם מחאת הדלק וחבר הקואליציה החברתית: "אין ספק כי מחיר הדלק מושפע בחלקו מאירועים המתרחשים סביבנו, אך עדיין רוב רובו של מחיר ליטר בנזין הוא מס שהמדינה משלשלת ישירות לכיסה, תוך שהיא מוסיפה חטא על פשע וגובה על מס הבלו גם מע"מ ובכך משיתה עלינו כפל מיסים".

גראואר הוסיף כי "על אזרחי ישראל להבין שגם אם יוחלט מחר שהדלק מחולק בחינם לכל דורש, אנו נמשיך לשלם מס בערך של כ- 4.5 שקלים לכל ליטר וזאת כאשר המדינה אינה מציעה למעשה כל אלטרנטיבה הולמת, בדמות תחבורה ציבורית ראויה, שתאפשר לנהגים לוותר או לצמצם את השימוש ברכבם הפרטי".

חברי 'הקואליציה החברתית' יצעדו במוצאי השבת הקרובה בשעה 19.30 מכיכר רבין לרחבת בית אריאלה בת"א תחת הכותרת 'יוצאים מעבדות לחירות!' במחאה על גזירות ממשלת נתניהו.

'עשר המכות של ממשלת נתניהו'

ב'קואליציה' מוסיפים עוד, כי הם מקווים ש"כפי שניתקו את הבנקים האיראנים ממערכת הסליקה העולמית, כך ינותק האוצר מכיסיו של הציבור. בדומה לאזרח שמצמצם את הוצאותיו – גם ממשלת ישראל יכולה לצמצם את הוצאותיה ומיסיה, אחרת הכלכלה תעצור, והיחידים שיסעו בכבישי הארץ יהיו פקידי האוצר ברכביהם הממשלתיים. בשבת הקרובה נצא כולנו למחות על על עשר המכות שמנחיתה ממשלת ישראל על אזרחיה. ואלו הן:

1. מחירי המים

2. מחירי החשמל

3. מחירי הדלק

4. מחירי המזון

5. מחירי הדיור

6. עלויות הבריאות

7. גובה המסים

8. שחיקת השכר

9. העסקה פוגענית

10. פילוג חברתי ומגדרי

'הקואליציה החברתית': "זה לא ניתוק הבנקים האיראנים ממערכת הסליקה העולמית שהביא לזינוק במחירים, זה הניתוק של ביבי ושטייניץ מהעם"

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *