מושל ניו ג'רסי נפגש עם נתניהו וביקר בכותל • צפו

מושל ניו ג'רסי כריס כריסטי, המבקר בימים אלו בארץ, נפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בירושלים, וכן ביקר בכותל המערבי • מטרת הביקור: חיזוק הקשר עם הקהילה היהודית

מושל ניו ג'רסי כריס כריסטי, נחת אתמול (א') בנתב"ג לביקור בן ארבעה ימים בארץ. יחד עם המושל הגיעו גם עסקנים חרדיים מניו ג'רסי ובהם: מנשה מילר ראש עיריית ליקווד והרב יוסף קרליבך ובנו ר' מנדי. הרב קרליבך ובנו הינם שליחי חב"ד בניו ג'רסי.

קרא עוד:

[postim]

בנוסף, הגיעו במשלחת גם הסנאטור בוב זינגר, הרב אהרון קוטלר, מנכ"ל מוסדות התורה הגדולים והמפוארים שבעיר לייקוד והרב אלי חודר.

מושל ניו ג'רסי, שהגיע יחד עם משפחתו, נפגש עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בירושלים, ואף ביקר בכותל המערבי יחד עם משפחתו. את ביקורו של המושל בכותל המערבי ליווה רב הכותל והמקומות הקדושים הרב שמואל רבינוביץ' שליט"א.

מושל ניו ג'רסי הינו המושל הראשון שלוקח עימו לביקור בארץ עסקנים חרדים וכן שליחי חב"ד. כמו כן, זוהי הפעם הראשונה בה מבקר כריסטי בארץ, כאשר מטרת הביקור הינה לחזק את הקשר עם הקהילה היהודית בארץ ובארצות הברית.

לאחר ביקורו בארץ, אמור כריסטי להמשיך לירדן ולהיפגש שם עם דיפלומטים ירדנים. ביום ראשון אמור המושל לחזור לארצות הברית.

המושל עם ראש הממשלה ובכותל המערבי

מושל ניו ג'רסי עם ראש הממשלה נתניהו (1) מושל ניו ג'רסי עם ראש הממשלה נתניהו (2) מושל ניו ג'רסי עם ראש הממשלה נתניהו (3)

מושל ניו ג'רסי בכותל המערבי (1) מושל ניו ג'רסי בכותל המערבי (2) מושל ניו ג'רסי בכותל המערבי (3) מושל ניו ג'רסי בכותל המערבי (4) מושל ניו ג'רסי בכותל המערבי (5) מושל ניו ג'רסי בכותל המערבי (6)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו