בתוך דקות סוכלו שני פיגועי דקירה: מחבלות נתפסו במעלה שומרון ובחברון

במעלה שומרון זיהו תצפיתני היישוב אישה פלסטינית כשהיא מתקרבת בצורה חשודה לשער הכניסה • כשהרבש"ץ יצא לעברה, השליכה את הסכין על הארץ וניסתה לברוח, אך נלכדה מיד • ליד מערת המכפלה בחברון, נמצאה סכין במהלך בידוק בכליה של פלסטינית

 • "חיפשתי להרגיש שייכת" נערה חרדית בסיפור מטלטל

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • לחצו כאן וקבלו מנוי חינם לעיתון שחרית

  תוכן מקודם

בהתנחלות מעלה שומרון שבמרכז השומרון, סוכל בחסדי שמים לפני שעה קלה פיגוע דקירה.

תצפיתנים הבחינו במצלמות האבטחה באישה פלסטינית חשודה המתקרבת לכיוון שער הכניסה ושלחו למקום את הרבש"ץ (רכז ביטחון שוטף צה"לי) של היישוב, אשר יצא לעברה ברכבו.

כשהבחינה בו המחבלת, נבהלה, השליכה את הסכין על הארץ והחלה לברוח לכיוון הכפר הפלסטיני הסמוך עזון. הרבש"ץ השיג אותה במהירות, הפיל אותה ואזק את ידיה. לאחר מכן הוזעקו למקום כוחות הביטחון, כדי לעצור את המחבלת ולחקור אותה.

קרא עוד:
[postim]

דקות בודדות לאחר מכן, ב'חסם צלבנית' הסמוך למערת המכפלה בחברון, גילו אנשי כוחות הביטחון סכין בכליה של אישה פלסטינית, במהלך בידוק שגרתי. היא נעצרה ונלקחה לחקירה.

מוקדם יותר נפצע שוטר מיידוי אבנים, במהלך נסיעה בכביש חוצה יהודה (35), בין צומת הזית לצומת העוקפים. מחבלים יידו אבנים לעבר ניידת המשטרה ואבן שחדרה את השמשה פגעה בידו של השוטר, שנפצע באורח קל.

(צילום התמונה הראשית (אילוסטרציה): הדס פרוש – פלאש 90)

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell