בני ברק: מפגש בין אנשי העירייה לקציני המשטרה

לקראת חג הפסח נפגשו אנשי עיריית בני ברק ובראש ראש העיר יעקב אשר, עם קציני משטרה • ראש העיר הודה לקצינים על עבודתם ועל שיתוף הפעולה

"שיתוף הפעולה ביו המשטרה לבין עיריית בני-ברק בתחומי השיטור העירוני ובכל המישורים האחרים הוא הדוק, פורה ויעיל לרווחת כלל תושבי העיר", כך אמר ניצב אהרן אקסול, מפקד משטרת מחוז תל-אביב במפגש לקראת חג הפסח, בהשתתפות רבנים, נציגי העירייה וקציני משטרת מחוז תל-אביב ומרחב דן, שהתקיים באולם "ארמונות-חן" שבבני-ברק.

קרא עוד:

[postim]

מפקד המחוז ציין את הפעילות המשותפת של העירייה ושל המשטרה לתגבור מערך האבטחה והסדר באזורים השונים של העיר, לאכיפת חוקי-עזר עירוניים ולהגברת הבטיחות בדרכים. הוא הוסיף כי בואם של כל צוות הפיקוד הבכיר של המחוז והמרחב למפגש, חרף כל העיסוקים המרובים, נבע מהכרה בשיתוף הפעולה של ראשה והנהלתה, שיכול לשמש דגם יעיל לרשויות רבות אחרות.

ראש העיר יעקב אשר, הדגיש בדבריו את הוקרתן והערכתן של כל המערכות העירוניות למסגרות המשטרתיות, וכל תושב, באשר הוא, חש בפעילות המשטרתית הברוכה והחיונית, לא רק במתן דוחו"ת תנועה, שיש בהם חשיבות למאבק בתאונות הדרכים, שהוא נושא רב-חשיבות כלשעצמו, אלא גם בפעילות היומיומית בתחומי האבטחה והעמידה על משמר הציבור בכל ימות השנה.

ראש העיר הדגיש במיוחד את המספר הגדול של שוטרים שסייע לעירייה, בהצלחה המרשימה בשמירת הסדר הציבורי בליל חג הפורים האחרון, וכמו"כ את הסיוע לניידות הסיור העירוניות ושיתוף הפעולה המעולה במסגרת "השיטור העירוני", הפועל לסיוע לפקחי העירייה במילוי תפקידם.

רבה הראשי של תל אביב הרה"ג רבי ישראל מאיר לאו שליט"א, שהיה אורח הכבוד באירוע החגיגי, ציין כי למרות עיסוקיו המרובים לקראת חג הפסח, הוא החליט, להגיע למפגש זה כביטוי של הוקרה ואהדה לקציני משטרת המחוז והמרחב העושים את עבודתם במסירות ובנאמנות בכל שטחי הפעילות המשטרתית בשירות הציבור. הרב לאו הודה לראש העיר ולצוות העירוני הפועלים בלא ליאות לקידום העיר, לפיתוחה ולשגשוגה בכל התחומים. הרב ריתק בנאומו את ציבור המשתתפים במהות החג ובהשלכותיו הרוחניות על כל ימות השנה.

נצ"מ אלברט אוחיון מפקד משטרת מרחב דן, הביע דברי תודה לראש העיר יעקב אשר, על פעילותו ושיבח את שיתוף הפעולה ההדוק בין העירייה לבין המשטרה במגוון תחומים לתגבור הסדר הציבורי.

במפגש השתתפו גם הרב חנוך זייברט, מ"מ רה"ע, הרב מנחם מנדל אייזנברג והרב אליהו דדון, סגני רה"ע; חברי הנהלה ומועצה; פקידות עירונית בכירה; רפ"ק הרב אליהו קב, רב משטרת מחוז תל-אביב וקצינים בכירים.

בחלק האמנותי הופיע הזמר הידוע שמואל קרישר, בליווי האמן איתן פרישברג.

תמונות מהמפגש

אנשי עיריית בני ברק עם קציני המשטרה (1) אנשי עיריית בני ברק עם קציני המשטרה (2)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן