"לשנאה הזאת יש כתובת, זו ההסתה של הרשות הפלסטינית וגורמים אחרים כמו התנועה האסלאמית וכמו החמאס, והגיע הזמן שהקהילה הבינלאומית תפסיק עם הצביעות הזו ותקרא לילד בשמו", אמר נתניהו בעת ניחום אבלי משפחת מאיר

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ושר הביטחון, משה יעלון, ביקרו הבוקר ביישוב עתניאל, בו נרצחה שלשום הקדושה דפנה מאיר הי"ד בידי מחבל פלסטיני, בדקירות סכין בפתח ביתה.

בתחילת הביקור שמעו נתניהו ויעלון סקירות ביטחוניות מאת מפקד פיקוד המרכז, אלוף רוני נומה, מפקד חטיבת יהודה, אלוף-משה יריב בן-עזרא וגורמי ביטחון נוספים. השניים נועדו עם ראש המועצ האזורית הר חברון, יוחאי דמרי ולאחר מכן הגיעו לניחום אבלים בבית משפחת מאיר ושוחחו עם האלמן והילדים היתומים.

"אני כאן, במקום הזה, אומר שלא רק נילחם באויבים שלנו ונהרוס את הבית של המחבל ונשלול את היתרי העבודה וכל שאר הפעולות שהתבצעו ויתבצעו על ידי צה"ל שתפס את המרצח", הצהיר נתניהו, "אבל צריך גם לומר דבר נוסף – מי שרוצה לראות את האמת על שורשי הסכסוך בינינו לבין הפלסטינים, שיבוא לעתניאל, שיראה כאן משפחה נפלאה שרק רוצה בדו קיום ושלום, ושיראו את הצעירים המוסתים האלה שבאים לרצוח ואומרים: אנחנו נשמיד את כולם, גם בתל אביב, גם ביפו.

קרא עוד:
[postim]

"זו האמת. יש פה אנושיות ורצון בשלום ודו קיום מצד אחד, ושנאה שאין לה גבולות מהצד השני. לשנאה הזאת יש כתובת, זו ההסתה של הרשות הפלסטינית וגורמים אחרים כמו התנועה האסלאמית וכמו החמאס, והגיע הזמן שהקהילה הבינלאומית תפסיק עם הצביעות הזו ותקרא לילד בשמו.

"שורש הסכסוך הוא הסירוב להכיר בזכותם של היהודים לקיים מדינה בגבולות כלשהם, כאן, בתל אביב, בכל מקום. אני רוצה את האמת הזאת להפיץ בעולם, ואני רוצה שנעמוד על האמת כי בסופו של דבר, האמת מנצחת ואנחנו ננצח".