אקוניס מאשים: המחבלים מעתניאל ותקוע התרשמו מדברי שרת החוץ השבדית

"התבטאותה ההזויה של הגב' וולסטרום נותנת רוח גבית לטרור" אמר השר אקוניס וקרא לכל שרות ושרי האיחוד האירופאי: הפסיקו להטיף לנו! • ח"כ קורן: האמירה השערורייתית וההזויה באה בעקבות תיעודי הסרטונים שמראים רק את המחבל נפגע

 • עיסקה עם גדולי הדור! הזדמנות של פעם בשנה

  תוכן מקודם

 • השנה לא מפספסים: "שטר הפרנסה" של גדולי הדור

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • ביום המסוגל ג' בשלח שידור חי מביתו של מרן שה"ת, הצטרפו 》

  תוכן מקודם

"אני אומר לשרה השבדית ולכל שרות ושרי האיחוד האירופאי שהולכים ומקצינים נגד ישראל ובעד הפלסטינים, להפסיק להטיף לנו, משום שצעדים כאלה או אמירות מכוערות כאלה, כפי שאומרת הגב' וולסטרום, לא יקרבו את השלום, הן ירחיקו אותו". כך אמר השר אופיר אקוניס בשם הממשלה במהלך דיון במליאת הכנסת בנושא התבטאויות שרת החוץ של שוודיה נגד ישראל.

"אינני יודע, אבל יכול להיות, כי נוצר שיח ציבורי מאז שמענו על התבטאותה ההזויה של הגב' וולסטרום, שגם לאוזניהם של כמה צעירים ברשות הפלסטינית הגיעה ההתבטאות הזאת שלה, שהיא בוודאי נותנת רוח גבית לטרור.

השר אקוניס ביקש להדגיש כי אינו מטיל אשמה ישירה, "אבל יכול להיות שכאשר בנוסף להסתה הפלסטינית הרשמית, אולי המחבל הזה והמחבל מתקוע התרשמו מדבריה של חברת הפרלמנט, שרת החוץ השבדית ועשו את מעשיהם הנתעבים".

קרא עוד:
[postim]

ח"כ נורית קורן הגדירה את דברי שרת החוץ השבדית "אמירה שערורייתית, הזויה, חצופה ומנותקת מן המציאות". לדבריה, האמירה הזאת באה בעקבות כל הפרסומים שבאים מרשתות החברתיות שמצלמים חצי מהאמת כאשר מראים את המחבלים נורים אחרי שהם תקפו ילדים, נשים וטף.