צפו באייכלר מאשים: שרת החוץ השבדית בסך הכול מצטטת יהודים שבגדו בעמם

"איך אנחנו יכולים לבוא בטענה לשרת חוץ שבדית בשעה שפה בארץ אומרים לעולם כולו: איראן זה כאן, חרדים זה ג'יהאד אסלאמי, מתנחלים הם רוצחי חמאס והרבנות הראשית זאת האינקוויזיציה?!", הקשה באזני חברי הכנסת

חבר הכנסת ישראל אייכלר האשים אתמול בנאום שנשא במליאת הכנסת, את התקשורת ואת ארגוני השמאל בהשחרת פניה של מדינת ישראל בפני אומות העולם.

"כשאני קורא מה שאומרת שרת החוץ השבדית ושרי האיחוד האירופי והשגריר האמריקאי שמקבל גיבוי מהסטייט-דיפרטמנט, אני שואל את עצמי: סליחה, האם הם לא מצטטים מילה במילה ממה שקראנו בעיתונים הישראלים ובאתרים הישראלים ונאמרים ונחקרים ומפורסמים בתקשורת הישראלית שאומרים את כל הדברים האלה, ועוד בצורה הרבה יותר חריפה, שישראל היא איראן, שישראל היא משטר של דיכוי ושבישראל אין דמוקרטיה?! מי אמר להם את זה?", שאל רטורית.

"אני רוצה שנדע שבכל הדורות, כל מה שאומות העולם אמרו נגד יהודים הם קיבלו מיהודים שבגדו בעמם, מיהודים שיצאו מתוך העיירות והלשינו על היהודיים את כל החסרונות שבעולם.

"איך אנחנו יכולים לבוא בטענה לשרת חוץ שבדית בשעה שפה בארץ אומרים לעולם כולו: איראן זה כאן, חרדים זה ג'יהאד אסלאמי, מתנחלים הם רוצחי חמאס והרבנות הראשית זאת האינקוויזיציה?!

"איזו צביעות יש לנו? היא צבועה, הגברת בשבדיה, אבל מה מצפים מאיזו שרת חוץ שבדית כשפה הצביעות חוגגת בתקשורת הישראלית יומם ולילה. מה מראים כל יום? אלימות של החרדים. גם הסרטים, גם התיאטרון הישראלי במשך שנים לקח נושאים אנטי דתיים בצורה כי קיצונית. יוצר 'שיילוק' יכול לבוא וללמוד מהתרבות הרעה של שנים רבות, מה  שעשו נגד הדת היהודית ונגד האופי היהודי.

"האיחוד האירופי כותב נגד החינוך החרדי יהודי, שהוא גורם נזק לכלכלה העולמית והישראלית מתוך חומרים שהוא מקבל מפה. דיברתי עם אנשי האיחוד האירופי. אמרתי: ראית את האנשים שלנו כשהם יוצאים לעבודה? – לא, אנחנו מקבלים את כל המידע מישראל…".

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *