לוחם חמאס נוסף עדיין נעדר וככל הנראה מת אף הוא • חמאס הטיל איפול מלא על פרטי האירוע ומסרב לאשר או להכחיש • בשבוע שעבר נהרגו 7 לוחמי הזרוע הצבאית של הארגון בקריסת מנהרה בצפון הרצועה, עקב השיטפונות

בפעם השנייה בתוך פחות משבוע: לוחם חמאס נהרג ו-8 נוספים נפצעו בקריסת מנהרה בדרום רצועת עזה, בנסיבות שעדיין אינן ברורות. חמאס מטיל איפול על פרטי האירוע ומסרב לאשר או להכחיש.

ההרוג הוא חיידר א-זהאר, פעיל הזרוע הצבאית של חמאס בן 23. על פי דיווחים מהרצועה, לוחם חמאס נוסף עדיין נעדר וככל הנראה מת אף הוא.

בשבוע שעבר, לאחר יומיים של שטף דיווחים אודות קריסת מנהרה בצפון העיר עזה, אישר חמאס רשמית כי 7 מפעילי הזרוע הצבאית שלו נהרגו בקריסה, שהתרחשה בעקבות מזג האוויר הסוער.

קרא עוד:
[postim]

ארגון הטרור מינף את התאונה הקשה למפגן תמיכה ענק בהתנגדות החמושה לישראל, ובהלוויית הרוגי המנהרה השתתפו כרבע מיליון איש מתושבי הרצועה.

.הלוויית שבעת הרוגי המנהרה בשבוע שעבר (צילום: עימאד נסאר - פלאש 90)

בתחילת השבוע אמר ראש הממשלה, בנימין נתניהו, “אנחנו פועלים בשיטתיות ובקור רוח נגד כל האיומים לרבות האיום מהחמאס, גם באמצעים הגנתיים וגם באמצעיים התקפיים, וכמובן שבמידה ואנחנו נותקף ממנהרות ברצועת עזה אנחנו נפעל בעוצמה רבה מאוד נגד החמאס, ובעוצמה גדולה בהרבה מזו שהופעלה גם במבצע צוק איתן”.

(צילום התמונה הראשית (אילוסטרציה): עבד רחים ח'טיב – פלאש 90)