שר האוצר בעוטף עזה: "אין שיקול כספי בסוגיית המנהרות"

"כל זמן שאני שר אוצר לא יחסרו משאבים להגנה על ביטחונם של תושבי העוטף" הבטיח שר האוצר משה כחלון • ביותר מרמז פנה לליברמן: "מציע לפוליטיקאים שכיהנו כחברי קבינט - נושא המנהרות אינו נושא לעשיית הון פוליטי"

"תקציב או כסף לא יהווה חסם לביטחון תושבי העוטף" כך הצהיר היום שר האוצר, משה כחלון לאחר שסייר בישובי עוטף עזה, ונפגש יחד עם ראשי הרשויות וההנהגה המקומית של איזור עוטף עזה.

"יש כסף לכל משימה ולכל מטרה. הכסף קיים ונמצא ואני אומר את זה אחרי שיחות עם שר הביטחון, ראש הממשלה ואנשי הצבא. צריך להסיר את העניין הכספי מסדר היום. כל זמן שאני שר האוצר לא יחסר כסף לביטחון תושבי עוטף עזה".

קרא עוד:
[postim]

על רקע הפרסומים וביקורות באופוזיציה על אי נקיטת צעדים כנגד איום המנהרות, אמר כחלון: "אני מבקש מחברי הפוליטיקאים שעד לא מזמן כיהנו בקבינט להוריד את הנושא מסדר היום. יש להשאיר את הנושא לצבא ולמערכת הבטחון שיודעים לעשות את העבודה מצוין במשך 67 שנים וימשיכו להגן עלינו שנים רבות נוספות. יש לנו צבא מעולה מאומן ומקצועי. תנו לו לעשות את העבודה, זה לא הנושא שעליו תצברו הון פוליטי"

בהתייחסו למאס שספג באחרונה אבדות כבדות בעיר הטרור התת-קרקעית, אמר כחלון: "מציע לחמאס לעסוק בשיקום מצבה של האוכלוסייה האזרחית האומללה שלו ובשיקום עזה."

כחלון בעוטף עזה (2)

(תמונה ראשית: פלאש 90)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן