נס עצום: ניסיון פיגוע ירי בשער שכם בירושלים – הסתיים ללא נפגעים

שני מחבלים חמושים התקרבו אל קבוצה גדולה של שוטרי מג"ב ופתחו באש לעברם. הלוחמים לא נפגעו והשיבו בירי, ממנו נפגע אחד המחבלים. המחבל השני החל לברוח ונורה אף הוא לאחר שניות ספורות

חסדי שמים גלויים: פיגוע ירי שהיה עשוי לגרום לנפגעים רבים רח"ל, הסתיים בנס ללא נפגעים ובחיסולם של שני המחבלים.

האירוע התרחש בסמוך לשער שכם בירושלים. שני מחבלים חמושים התקרבו אל קבוצה גדולה של שוטרי מג"ב ופתחו באש לעברם. הלוחמים לא נפגעו והשיבו בירי, ממנו נפגע אחד המחבלים. המחבל השני החל לברוח ונורה אף הוא לאחר שניות ספורות.

קרא עוד:

[postim]

הבוקר אירע נס דומה בשומרון, ליד הכפר עראקה שבגזרת ג'נין. שני מחבלים פתחו באש לעבר כוח של צה”ל שביצע סיור במרחב. החיילים לא נפגעו, הגיבו במהירות וחיסלו את המחבלים בתוך שניות בודדות. בבדיקת גופות המחבלים נמצאו בכליהם גם סכינים, מלבד הנשק החם.

AlqQJW-i_akodTFHLkqO5NZcRwAKD4DNtkHZW_m9zTuJהנשק ששימש את המחבלים (צילומים: קבוצת 'מדברים תקשורת'; משה מזרחי)

מלבד שני אירועי הירי החמורים, התבצעו היום שני ניסיונות דקירה בחברון וליד בית לחם. בצהריים הגיע מחבל פלסטיני אל מחסום מזמוריה שבין דרום ירושלים לבית לחם וניסה לדקור לוחמים של משמר הגבול. הוא נורה למוות ולא היו נפגעים נוספים באירוע.

אחר הצהריים הגיעה מחבלת פלסטינית לעמדת משמר הגבול הסמוכה למערת המכפלה בחברון, ניסתה לדקור את אחד השוטרים ודקרה בטעות פלסטיני אחר שעמד במקום. היא נורתה למוות והפצוע פונה במצב בינוני אל בית החולים.

Arr8pFoJpB-qbaf6kyjRvm8_6hAFWbbMRb6pze_GGI79

AiX0jfYk8o8QD02SKJWP9A9BB8Lb-DrXDD_f7FxQ6_gm ApuFPMHX4vcrMTAWWWwgnE5GyQbiDii_OfaJQqxteDxR AuZs7k7ZzTR4ZyW8IOS8cnoY_Mnz_RRKjzLFlWak54u_

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *