נסראללה מאיים על חיפה: "פגיעה במכל האמוניה היא כמו פצצה גרעינית"

"הישראלים משלימים עם זה שטילי חיזבאללה מכסים את כל שטח ישראל ואנחנו צריכים לשמור על היכולת הזו, כי היא מונעת את מלחמת לבנון השלישית", טען מזכ"ל חיזבאללה בנאום שנשא ממקום מחבואו, לרגל יום השנה לחיסולו של סגנו, עימאד מורנייה

מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, איים הערב על ישראל ואמר כי ביכולת ארגונו לפגוע במכל האמוניה בחיפה, מה שיגרום להיקף נפגעים עצום. "בחיפה יש 15 טונות של אמוניה, פגיעת טיל של חיזבאללה תהפוך את המכל לפצצה גרעינית שתביא למותם של עשרות אלפים", התרברב.

לדבריו, "חיפה זו דוגמה אחת מתוך רבות. הישראלים משלימים עם זה שטילי חיזבאללה מכסים את כל שטח ישראל ואנחנו צריכים לשמור על היכולת הזו, כי היא מונעת את מלחמת לבנון השלישית".

הוא טען כי למרות שישראל מחזיקה בחיל האוויר הטוב ביותר במזרח התיכון, "חיזבאללה יכול לגבור על ישראל במלחמה, ובכל מקרה למנוע ממנה את המחשבה שהיא יכולה להשיג ניצחון מהיר נגד לבנון – ולכן ישראל נמנעת מיציאה למלחמה נוספת".

קרא עוד:
[postim]

נסראללה אמר את הדברים בנאום שנשא ממקום מחבואו ושודר על גבי מסכי ענק בדרום ביירות, במסגרת הטקס השנתי לזכר בכירי חיזבאללה שחוסלו בידי ישראל מאז הקמת הארגון. האירוע מתקיים במלאות 8 שנים לחיסולו של ראש הזרוע הצבאית, עימאד מורנייה, שהיה שני בחשיבותו בארגון.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן