'חיל האוויר' של חמאס: סוכל ניסיון להברחת רחפנים משוכללים לרצועת עזה

הרחפנים שיועדו על פי החשד לאיסוף מודיעין על פעולות צה"ל והיישובים הישראליים בעוטף עזה, הוחבאו בתוך משלוח של צעצועים ונתפסו במעבר כרם שלום • בתקופה האחרונה סוכלו מספר ניסיונות דומים, עוד בטרם הגיעו למעבר הסחורות

אנשי משרד הביטחון יחד עם חוקרי השב"כ, סיכלו באחרונה ניסיון להבריח לרצועת עזה רחפנים, שיועדו על פי החשד לשימוש גורמי טרור.

הסיכול המוצלח התרחש כאשר אנשי רשות המעברים במשרד הביטחון עצרו לבדיקה במעבר כרם שלום, משאית ישראלית שהובילה משלוח של צעצועים.

בבדיקת המשלוח התגלה ניסיון הברחה של מספר רחפנים מגדלים וסוגים שונים, הנושאים מצלמות איכותיות, שנועדו על פי החשד לאסוף מודיעין על כוחות צה"ל. ניסיונות הברחה נוספים של רחפנים סוכלו על ידי שב"כ בדרכם למעבר כרם שלום בשבועות האחרונים.

קרא עוד:

[postim]

במשרד הביטחון אומרים כי תפיסת הרחפנים הינה חלק ממאמץ כולל שמוביל כוח המשימה המשותף לשב"כ, מתאם פעולות הממשלה בשטחים, המכס, משטרת ישראל ורשות המעברים במשרד הביטחון. גם במקרה זה המשלוח הוחרם ונפתחה חקירה לאיתור התשתית העומדת מאחורי ניסיון ההברחה.

(צילומים: רשות המעברים במשרד הביטחון)

AqIO5BDg2kCcubrNgSaYTuQ66yGNcVHNxBBbhzOuvfR7AvMna_A3lbUmZtF797O6bvZ7qVTUSUySh94oz6FRBpHm AnOsFsCg9I05nm8vOCoHVCQ3ZOyewP9fLeCSFiobGxMA

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *