הנרצח בפיגוע בצומת הגוש: אליאב גלמן הי"ד מכרמי צור

גלמן עמד בטרמפיאדה, כשפלסטיני התקרב לעברו בסכין שלופה. הוא הבחין במתרחש וניסה לירות בתוקפו, אך נפצע אנושות מהירי שביצעו חיילים נוספים לעבר המחבל • בבית החולים נלחמו טובי הרופאים על חייו, עד שנפטר מפצעיו, כשעתיים וחצי לאחר שנפגע

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • תעלה דגרה ותפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

קרבן נוסף לטרור הפלסטיני המשתולל: קצין צה"ל שנהרג היום מהירי לעבר המחבל בצומת גוש עציון, הוא הקדוש אליאב גלמן הי"ד, אשר התגורר ביישוב כרמי צור הסמוך.

גלמן, בן 33, עמד בטרמפיאדה בצומת, כשהמחבל הפלסטיני התקרב לעברו בסכין שלופה, במטרה לדקור אותו. הוא הבחין במתרחש ושלף את אקדחו האישי כדי להגן על עצמו, אך חיילים נוספים שהיו במקום הקדימו אותו ופתחו באש לכיוון הטרמפיאדה, בניסיון לנטרל את המחבל.

באופן טרגי, החיילים שניסו להציל את חייו של גלמן מידי הדוקר, הם אלו שהרגו אותו בשגגה. הוא נפגע בחזהו מהירי ונפצע אנושות. המחבל אף הוא נפגע מהירי ומצבו מוגדר בינוני.

קרא עוד:
[postim]

הקצין הפצוע פונה בבהילות אל בית החולים שערי צדק בירושלים, תוך כדי מאמצי החייאה כבירים ובלתי פוסקים. בחדר הניתוחים נלחמו טובי הרופאים על חייו, אך למרבה היגון הוא נפטר מפצעיו, כשעתיים וחצי לאחר שנפגע.

2 תגובות

לא כותבים הי"ד על אדם שנהרג בשוגג בידי יהודים!
לנקום ח"ו ביהודי זה קללה.

לדעתי כוונת הכותב הייתה שהשם ייקום דמו מידי המחבל שגרם למותו

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell