השר אורי אריאל תוקף את הממשלה: "אינה פועלת מספיק נגד הטרור"

"ההפקרות היום נובעת מהקרנת חולשה", הצהיר שר החקלאות בהפגנת מחאה מול בית ראש הממשלה. "זו מריחה אחת גדולה והגיע הזמן לשנות את הדברים"

שר החקלאות, השר אורי אריאל, הצהיר הערב כי הממשלה אינה פועלת באופן נחרץ דיו נגד הטרור הפלסטיני וכי החלת הריבונות הישראלית על יהודה ושומרון היא מהלך בר השגה.

את הדברים אמר השר אריאל בנאומו במשמרת '33 השעות' שהוצבה בסמוך לבית ראש הממשלה בידי ארגון הימין 'נשים בירוק', תחת הכותרת 'ריבונות תביא ניצחון'. 33 השעות בהן תוצב המשמרת, הן כנגד 33 נרצחי גל הטרור שהחל עם כניסת שנת תשע"ו.

אריאל תקף את שר הביטחון, משה יעלון, שטוען שוב ושוב כי מערכת הביטחון עושה את המקסימום במאבק נגד הטרור. "אני אומר שזה לא נכון", הבהיר. "לא אמרנו לערבים שבמקום שיש בו טרור לא תיסעו, לא סגרנו רחובות ושכונות כמו שעשינו בירושלים".

השר מתנגד גם להמשך שיתוף הפעולה הכלכלי בין ישראל לרשות הפלסטינית. "ההפקרות היום נובעת מהקרנת חולשה. כשאנחנו קוברים את ילדינו והולכים לפצועים בבתי החולים, ובמקום שמדינת ישראל תיקח את הכסף שמגיע לה מהרש"פ, כמיליארד וחצי שקל, היא מעבירה חצי מיליארד שקל לרש"פ, שלא בדעתו ולא ברצונו מי שעושה שזאת מעודד את הטרור".

קרא עוד:
[postim]

לדבריו, "כשאנחנו לא מגרשים את בני משפחות המחבלים ואומרים לנו שאי אפשר לגרש לחו"ל ואי אפשר מעזה ליו"ש ולהיפך, אז אני אומר תגרשו מג'נין לדרום הר חברון והפוך, אומרים לי שזה בעייתי. זה לא נכון, זה לא יהודי, לא צודק, זה לא אנושי. זו מריחה אחת גדולה והגיע הזמן לשנות את הדברים", המשיך השר אריאל בביקורתו.

את דבריו חתם השר אריאל בקריאה: "הגיע הזמן ריבונות", והוסיף: "מי שחושב שאי אפשר להחיל ריבונות על כל יהודה ושומרון שילך בשלבים. אפשר וצריך ונכון ואנחנו מצווים לפחות על סיפוח שטחי C, שבהם כמה עשרות אלפי ערבים וארבע מאות אלף יהודים. אנחנו מצווים על זה מ'מעט מעט אגרשנו מפניך'. אנחנו מתקדמים בצעדים. כך טיבה של החזרה לארץ ישראל".

(צילום ארכיון: פלאש 90)

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *