לאחר שגורמים שונים לגלגו על האירופאים שהעדיפו להתעסק בגינוי נגד ישראל במקום להלחם בטרור שצמח במדינותיהם, יוצא יו"ר האופוזיציה נגדם בחריפות ושואל: מאיפה החוצפה לבזות חללי טרור חפים מפשע?

לאחר גל פיגועי הטרור היום בבריסל, היה מי שלגל על כך שבאירופה העדיפו להחרים את ישראל הנלחמת בטרור, במקום להצטרף לפעולות אלו ולעקור מהשורש את הטרור באירופה.

כך לדוגמה פירסמו היום גורמים שונים תמונה של פעילי 'זכויות אדם' אירופאים מבצעים פעולות מחאה נגד ישראל בזמן מבצע צוק איתן באותו המקום בדיוק בו אירע היום הפיגוע בשדה התעופה בבריסל.

השר אופיר אקוניס כתב היום: "רבים באירופה העדיפו לעסוק באיוולת של ״גינוי״ ישראל, סימון מוצרים ו״חרמות״. בזמן הזה, מתחת לאף של תושבי היבשת, צמחו אלפי תאי טרור של האיסלאם הקיצוני. היו שהדחיקו, היו שלעגו למי שהזהיר. היו שזלזלו. לצערנו, המציאות הכתה בעוצמה וקטלה את חייהם של עשרות בני אדם תמימים".

קרא עוד:
[postim]

בתגובה כתב יו"ר האופוזיציה, ח"כ יצחק הרצוג, "אני פונה אליכם, מחלקי הציונים ונותני העצות למיניהם ולכל מי שמביע שמחה חולנית לאידם של עמי אירופה -די כבר! חדל קשקשת בזויה. מאיפה החוצפה לבזות חללי טרור חפים מפשע? מהיכן אתם שואבים את הציניות העלובה הזו? זה עיוות של המוסר האנושי הבסיסי ביותר. זה רגע בינלאומי כואב וקשה שמחייב שכל בן אנוש יזדהה עם כאבן של משפחות שכולות באשר הן ויאחל החלמה מלאה לפצועים".

הרצוג הוסיף כי "המאבק בטרור האיסלמי הקיצוני הוא האתגר העולמי של הדור הזה. הוא חייב להיות בראש בסדר העדיפויות של מדינות העולם החופשי. כמי שנלחמת בגל טרור פלסטיני נורא ישראל תתייצב לצדם של כל מי שיאבקו ויכו בטרור ללא רחם. כפי שאמרתי לקהל ההמונים בועידת אייפק, מול הטרור אין ״אבל״ ואין ״אם״. את הטרור יש להכחיד, למגר ולרסק. למאבק הזה יש לגייס את כל הכלים ואת כל הכוחות העולמיים ויחד, רק יחד, בלי התנשאות ובכוחות משותפים – לנצח את החושך, השנאה והפחד שמשליט הטרור הרצחני".