בצפון בכביש 75 נהרג אדם מפגיעת משאית ובתאונה אחרת שאירעה סמוך לצומת לוד מרכז נהרג אדם בתאונת דרכים במעורבות בין משאית לרכב. כונן איחוד הצלה שהגיע למקום סיפר "כשהגעתי לזירה הרכב שהתנגש במשאית עלה בלהבות. למרבה הצער נקבע מותו בזירה של נהג הרכב"

בכביש 95 נהרג אדם מפגיעת משאית. כונני איחוד הצלה שהגיעו לזירה מסרו כי האדם נהרג במקופ מעוצמת הפגיעה ונמצא מוטל הרוג על הכביש. חובש בכיר וופא רחרוח אמר כי ההרוג נמצא מוטל על הכביש, כשהוא סובל מפגיעה אנושה.

"הוא מת מעצומת הפגיעה ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום"אמר החובש. אריה שביט, מתנדב מאיחוד הצלה שהגיע גם הוא לזירה, סיפר כי האיש סבל מחבלת ראש קשה. בעקבות התאונה כביש 75 נסגר מכיוון מזרח לכיוון חיפה. בוחני תנועה של המשטרה פתחו בחקירת נסיבות התאונה, והנהג הפוגע עוכב לחקירה במקום.

בתאונת דרכים שאירעה בכביש 40 סמוך אל צומת לוד מרכז נהרג אדם אחד מדוברות איחוד הצלה נמסר על "נהג רכב שנהרג בתאונה עם מעורבות משאית בכביש 40 בסמוך לצומת לוד מרכז. מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'רמלוד' בזירה. נסיבות התאונה בבדיקה."

מידן בן יואש מתנדב ביחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה סיפר: "כשהגעתי לזירה הרכב שהתנגש במשאית עלה בלהבות. למרבה הצער נקבע מותו בזירה של נהג הרכב. צוותי כיבוי פעלו בזירה לחלץ את גופתו ולכיבוי הלהבות. עומסי תנועה נוצרו לשני הכיוונים עקב אופי התאונה".

מדוברות מד"א, מסרו כי בשעה 15:59 נמסר למד"א מרחב איילון על ת.ד בין רכב פרטי למשאית סמוך לצומת לוד בכביש 40. חובשים ופאראמדיקים של מד"א שהגיעו למקום קובעים את מותו של גבר שנלכד ברכב שעלה באש ונהרג במקום.