טרגדיה בבני ברק: נהג מיניבוס נשרף למוות בתוך רכבו

נהג חרדי בשנות החמישים לחייו נהרג לאחר שהמיניבוס בו נהג עלה באש ברחוב נחמיה בבני ברק, לאחר שככל הנראה התפוצץ מיכל הדלק • פאראמדיקים של מד"א קבעו במקום את מותו, לאחר שחולץ מהרכב כשהוא ללא רוח חיים

אסון נוראי בבני ברק: נהג מיניבוס נהרג בעת שרכבו עלה באש ברחוב נחמיה בבני ברק, כוחות ההצלה שמיהרו להגיע למקום, חילצו את הנהג, חרדי כבן חמישים, כשהוא ללא רוח חיים. סיבת השרפה היא ככל הנראה פיצוץ במיכל הדלק של רכב ההסעות.

ממגן דוד אדום נמסר כי שעה 20:51 נמסר למד"א מרחב דן על מיניבוס שעולה באש ברחוב נחמיה בבני ברק. פאראמדיקים של מד"א קובעים במקום את מותו של אדם שחולץ מהרכב כשהוא ללא רוח חיים.

מתנדבי איחוד הצלה מסניף 'בני ברק' שהגיעו ראשונים לזירה דיווחו כי הרכב עולה באש והמתינו לסיום פעילות הכיבוי ולאחר מכן נקבע מותו של הלכוד שהיה במיניבוס. ככה"נ מדובר בנהג רכב ההסעות שנשרף למוות. נסיבות המקרה בבדיקה של חוקרי דליקות של כיבוי האש.

פאראמדיק מד"א גל פאר שהגיע למקום סיפר: "כשהגענו למקום המיניבוס בער וכוחות הכיבוי פעלו על מנת לכבות את האש, כעבור מספר דקות כשהתאפשר בוצעה סריקה בתוך המיניבוס ואותר אדם ללא רוח חיים, לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."

מתנדב זק"א מצוות 410 עזריאל שניצר מספר: "קיבלנו קריאה ממוקד זק"א על מיניבוס שעולה באש ברחוב נחמיה במרכז בני ברק עם חשד ללכודים, הגעתי למקום תוך זמן קצר מאוד, בהגיעי למקום מצאנו מיניבוס של חברה בני ברקית שעולה בלהבות, לפי עוברי אורח בתוך המיניבוס ישנו לכוד, צוות כיבוי אש שהגיע למקום השתלט על הדליקה במהירות, לאחר הכיבוי התקרבנו למקום ומצאנו אדם – ככה"נ נהג המיניבוס – כשהוא ללא רוח חיים, הפכנו את האפוד מכתום לצהוב ואנו מטפלים כעת בכבוד בגופת ההרוג, המשטרה חוקרת את נסיבות המקרה".


photo_2016-04-27_21-32-20

photo_2016-04-27_21-32-53

3 תגובות

מחריד!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אסון בליתי נתפס

נהג ההסעות של ת"ת תשב"ר
ר' יעקב אורן ע"ה

הוא מעל 70, ולא בשנות החמשים כפי שכתוב בכותרת

היה איש טוב, והילדים אהבוהו מאוד, יהי זכרו ברוך

מישהו יודע האם הוא היה בעבר
נהג של ההסעה לתלמוד תורה ערלוי?

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו