יחידת כלי השייט 'ספיר' ויחידת הצוללנים של זק"א, בשיתוף המשטרה מחפשים ביממה האחרונה אחר ילד בן 10 שטבע אמש (א') בחוף דלילה שבאשקלון.

יחידת כלי השייט 'ספיר' ויחידת הצוללנים של זק"א, בשיתוף המשטרה מחפשים ביממה האחרונה אחר ילד בן 10 שטבע אמש (א') בחוף דלילה שבאשקלון.

על פי הדיווח של משפחתו, הילד שהה בים ביחד עם קרובי משפחה תושבי קריית גת בחוף דלילה שהיה בשעה זו ריק ממצילים. הילד בן ה-10 נקלע ביחד עם שני אחיו למערבולת ונעלם. שני האחים הצליחו להימלט וקראו לעזרה.

קרא עוד:

[postim]

כוחות שיטור מחפשים אחר הילד גם בשעות אלו, כאשר הם נעזרים באופנועי ים של יחידת ספיר – זק"א וביחידת הצוללים של זק"א בסיוע מסוק משטרתי.

חיים אוטמזגין מפקד היחידות המיוחדת של זק"א, אמר כי "קיבלנו את הדיווח ממוקד החירום של זק"א על הילד שטבע, יחידת הצוללים הוקפצה לחוף דלילה בכדי לערוך סריקות בתוך הים ואופנועי ים של יחידת ספיר ערכו סריקות לאורך החוף".

אוטמזגין הוסיף כי "כרגע יש למעלה מעשרה צוללים ועוד מספר כלי שייט בתוך המים. אנו מלאים תקווה שנצליח לאתר את הילד שטבע. קרובי המשפחה ובני העדה נמצאים פה על החוף וביחד עם צוות זק"א אשקלון סורקים לאורך החופים באזור".

צילום: זק"א

יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (1) יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (2) יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (3) יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (4) יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (5) יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (6) יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (7) יחידת הצוללנים של זקא (צילום זקא) (8)